reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Takie cos mam w aplikacji

Ja w 4+4 dopiero robiłam test i miałam cień cienia a wizytę miałam 4+6 to nie chciał mi tez gin robić usg bo mówił ze za wcześnie nie będzie nic widział jeszcze i kazał przyjechać teraz w czwartek jak będę mieć 6+2 ale dał mi duphaston w razie „w” na podtrzymanie. Wydaje mi się ze powinnaś dostać właśnie coś na podtrzymanie. Ale testy wychodza negatywne ? A i betę ja miałam 196 w 4+6 wiec tez mała. I co krew ciagle jest ? Czy to tylko było przy usg ? Miejmy jeszcze nadzieje 🙏🏼✊🏻
 
reklama
Dziewczyny pojawiło sie u mnie trochę brązowego sluzu :( wystraszylam sie i polecialam po test ciazowy, zeby sprawdzic czy kreska bedzie ciemniejsza niż jak robilam ostatnio i co prawda zrobiłam przed chwila, ale test jest pusty :( ciąża biochemiczna?

A wcześniej na teście miałaś wyraźna guba kreskę ?
 
Ja w 4+4 dopiero robiłam test i miałam cień cienia a wizytę miałam 4+6 to nie chciał mi tez gin robić usg bo mówił ze za wcześnie nie będzie nic widział jeszcze i kazał przyjechać teraz w czwartek jak będę mieć 6+2 ale dał mi duphaston w razie „w” na podtrzymanie. Wydaje mi się ze powinnaś dostać właśnie coś na podtrzymanie. Ale testy wychodza negatywne ? A i betę ja miałam 196 w 4+6 wiec tez mała. I co krew ciagle jest ? Czy to tylko było przy usg ? Miejmy jeszcze nadzieje 🙏🏼✊🏻
Krew tylko podczas usg, teraz znow tylko brązowy śluz. Test zrobiłam z popołudniowego moczu i wyszedl negatywny. Ja teraz mam 4+3 w 31 dniu cyklu, a bete robilam w 27 i byla 56. Moje testy w 25 dniu cyklu wygladaly tak
 

Załączniki

  • IMG_20200330_080658-01.jpeg
    IMG_20200330_080658-01.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 148
  • IMG_20200328_191406-01.jpeg
    IMG_20200328_191406-01.jpeg
    2,2 MB · Wyświetleń: 148
Kochana ja takie testy to mialam jakoś w 45 dc a tydzień później wyraźne dwie kreski więc nic nie jest przesadzone. Nie ma krwawienia jest brązowy sluz. Postaraj się być spokojna, zająć się czymś co lubisz co sprawia Ci przyjemność. Wiem że to trudne, ale zajmij czymś miłym głowę. Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki.
 
Kochana ja takie testy to mialam jakoś w 45 dc a tydzień później wyraźne dwie kreski więc nic nie jest przesadzone. Nie ma krwawienia jest brązowy sluz. Postaraj się być spokojna, zająć się czymś co lubisz co sprawia Ci przyjemność. Wiem że to trudne, ale zajmij czymś miłym głowę. Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki.
Ale skoro 25dnia mi takie wychodzily, to tym bardziej powinien juz po 6 dniach wyjść pozytywny o jakiejkolwiek godzinie :(
 
Ale skoro 25dnia mi takie wychodzily, to tym bardziej powinien juz po 6 dniach wyjść pozytywny o jakiejkolwiek godzinie :(

Kurde niby tak ale różne się słyszy ze nie każdej kobiecie wychodzą mega kreski na testach a pobrali Ci krew na betę dzisiaj czy nie ? Jak do poniedziałku będzie okej to leć jeszcze na betę w poniedziałek będziesz miała jasność
 
Kurde niby tak ale różne się słyszy ze nie każdej kobiecie wychodzą mega kreski na testach a pobrali Ci krew na betę dzisiaj czy nie ? Jak do poniedziałku będzie okej to leć jeszcze na betę w poniedziałek będziesz miała jasność
Pojde w poniedziałek, ale jutro rano zrobię jeszcze test
 
reklama
Do góry