reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny pojawiło sie u mnie trochę brązowego sluzu :( wystraszylam sie i polecialam po test ciazowy, zeby sprawdzic czy kreska bedzie ciemniejsza niż jak robilam ostatnio i co prawda zrobiłam przed chwila, ale test jest pusty :( ciąża biochemiczna?
Nie koniecznie. Na wczesnym etapie ciąży testy ciążowe robi się z porannego moczu bo może być jeszcze za mało hormonu w moczu i test go nie wychwycil. A jaka czułość testu?
 
reklama
Nie koniecznie. Na wczesnym etapie ciąży testy ciążowe robi się z porannego moczu bo może być jeszcze za mało hormonu w moczu i test go nie wychwycil. A jaka czułość testu?
Ale to jest niemożliwe. Robilam 25 dnia cyklu i mi wykazywaly a dzisiaj mam 31 dzien i jestem 4 dni po okresie. Beta byla 27 dnia na poziomie 56. Musialby juz chyba wykazac gdyby byl prawidlowy przyrost :( czuję ze bedzie jutro krwawienie i okarze sie ciaza biochemiczna :(((
 
Ale to jest niemożliwe. Robilam 25 dnia cyklu i mi wykazywaly a dzisiaj mam 31 dzien i jestem 4 dni po okresie. Beta byla 27 dnia na poziomie 56. Musialby juz chyba wykazac gdyby byl prawidlowy przyrost :( czuję ze bedzie jutro krwawienie i okarze sie ciaza biochemiczna :(((
Kochana poziom bhcg ponad 50 ale w krwi a w moczu jest o wiele wiele mniej.

Spróbuj się uspokoić i myśleć pozytywnie wiem że to ciężkie. Ja robiłam testy ciążowe 22.03 25.03 i 29.03 wszystkie 10 wyszły kreski ale 29.03 zrobiłam jeszcze inny test o czułości 10 z innego miejsca z innej firmy i wyszedł negatywny a okazało się że ciąża jest.

Jeśli nie jesteś osobą cierpliwa to zrób test ale jutro z rana i o czułości 10
Trzymam kciuki aby wszystko było w porządku [emoji110]
 
Kochana poziom bhcg ponad 50 ale w krwi a w moczu jest o wiele wiele mniej.

Spróbuj się uspokoić i myśleć pozytywnie wiem że to ciężkie. Ja robiłam testy ciążowe 22.03 25.03 i 29.03 wszystkie 10 wyszły kreski ale 29.03 zrobiłam jeszcze inny test o czułości 10 z innego miejsca z innej firmy i wyszedł negatywny a okazało się że ciąża jest.

Jeśli nie jesteś osobą cierpliwa to zrób test ale jutro z rana i o czułości 10
Trzymam kciuki aby wszystko było w porządku [emoji110]
Ten test tez zrobilam o czulosci 10
 
Ten test tez zrobilam o czulosci 10
Ale nie z porannego moczu ma prawo ci wychodzić negatywny test. Mi z porannego moczu jeden test pokazał 2 kreski a drugi bielszy być nie mógł. I wtedy miałam mieszane uczuciam myślałam że te 3 testy wyszły fałszywie dodatnie ale jednak powiedziały prawdę.
 
Nie ma pęcherzyka. Wsadzil to od usg i jak wyjal to bylo juz cale w krwi. Zapytal kiedy mialam ostatni okres. Mówię ze 4 marca. A on aaaaa to za wcześnie. Nic nie bedzie widac. A ja mowie ale co znaczy ze ciazy nie ma? A ten ze nie widać nic. A ja ale mialam 6 testow pozytywnych i beta hcg pozytywna. Tym bardziej ze tsh mi skoczylo. To musiala byc ciąża. Zkwitowal ze z ciaza roznie bywa. Krew poszla mocno czerwona...stracilam juz nadzieje
 
Nie ma pęcherzyka. Wsadzil to od usg i jak wyjal to bylo juz cale w krwi. Zapytal kiedy mialam ostatni okres. Mówię ze 4 marca. A on aaaaa to za wcześnie. Nic nie bedzie widac. A ja mowie ale co znaczy ze ciazy nie ma? A ten ze nie widać nic. A ja ale mialam 6 testow pozytywnych i beta hcg pozytywna. Tym bardziej ze tsh mi skoczylo. To musiala byc ciąża. Zkwitowal ze z ciaza roznie bywa. Krew poszla mocno czerwona...stracilam juz nadzieje
A który to tc ci wychodzi z OM?
 
reklama

Załączniki

  • IMG_20200404_152005.png
    IMG_20200404_152005.png
    88,8 KB · Wyświetleń: 97
Do góry