reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Czytałaś już co się dzieje w takiej sytuacji? Mąż w Niemczech miał taką sytuację i płacenie wypłat przeszło na Państwo. W ciąży zwolnić Cię nie mogą, więc szybko L4 i będziesz miała pewnie normalnie do porodu plus macierzyński wyplacony z zus.
To ja czytałam, że jest inaczej. Ale może się mylę.
 
Dziewczyny, widziałyście zarządzanie o porodach rodzinnych? Współczuję tym, które rodzą w najbliższym czasie... Ciekawe, co będzie do grudnia 🤔
 
Moja w poprzedniej ciąży powiedziała, że lepiej tego nie brać, także jak widać co lekarz to opinia. Można śmiało clotrimazolum i zdecydowanie trzeba leczyć szybko, bo to się okropnie rozwija. Wiem, bo cała ciążę walczyłam. Wiecie co najlepiej pomaga? Bawełniane majtki i spanie w koszuli nocnej bez majtek. Serio, wietrzenie jest najważniejsze.
Tak to prawda wietrzenie pomaga, czasem lepiej niz niejedna maść czy globulki 😄
 
Ostatnia edycja:
reklama
A tak z innej beczki: uprawiacie jakaś aktywność fizyczną? Ja zanim zrobiłam test odpaliłam rolki, teraz mąż się na mnie drze i każe mi leżeć...a mi tak tęskno za rolkami albo chociaż rowerem... Zostaje mi ogródek i kwiatki :(
 
Do góry