reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
To tez chore :/ a jak u was z wirusem? Tak ludzkim okiem nie medialnym
Ja jestem w Barcelonie, wiec tu jest sporo zarazonych. Wielu naszych znajomych mowilo, ze u nich w pracy byly przypadki wirusa, ale co bede daleko szukac, nasi sasiedzi z drzwi na przeciwko prawdopodobnie sa zarazeni, to takie starsze malzenstwo bardzo sympatyczni, kiedys moj m rozmawial z tym sasiadem i mowi, ze jego zona jest w bardzo ciezkim stanie i prawdopodobnie nie wyjdzie z tego 😞😞😞 Strasznie mi ich zal. A teraz jak pozwolili ludziom wychodzic z domu to jest chaos totalny, wiele osob nie przestrzega zasad. Tu u mnie przed blokiem jest basen ogrodzony i w okol niego szerokie chodniki gdzie przedtem ludzie wychodzili pobiegac i tyle, a teraz jak patrze przez okno to tam sa tlumy ludzi, ktorzy nagle zaczeli sport uprawiac chyba pierwszy raz w zyciu. Tak ze to dlugo potrwa zanim wrocimy do normalnosci 😒
 
Ja jestem w Barcelonie, wiec tu jest sporo zarazonych. Wielu naszych znajomych mowilo, ze u nich w pracy byly przypadki wirusa, ale co bede daleko szukac, nasi sasiedzi z drzwi na przeciwko prawdopodobnie sa zarazeni, to takie starsze malzenstwo bardzo sympatyczni, kiedys moj m rozmawial z tym sasiadem i mowi, ze jego zona jest w bardzo ciezkim stanie i prawdopodobnie nie wyjdzie z tego 😞😞😞 Strasznie mi ich zal. A teraz jak pozwolili ludziom wychodzic z domu to jest chaos totalny, wiele osob nie przestrzega zasad. Tu u mnie przed blokiem jest basen ogrodzony i w okol niego szerokie chodniki gdzie przedtem ludzie wychodzili pobiegac i tyle, a teraz jak patrze przez okno to tam sa tlumy ludzi, ktorzy nagle zaczeli sport uprawiac chyba pierwszy raz w zyciu. Tak ze to dlugo potrwa zanim wrocimy do normalnosci 😒
Masakra 😕 ludzie sa strasznie nie odpowiedzialni.. rozumiem dzieci.. ale dorosli 😒😒
 
Ja jestem po wizycie i z wami muszę się pożegnać😢dziś 9tydz i zarodek niby odpowiednich wymiarów ale za mały pęcherzyk i brak bicia serduszka...moje serce pękło na pół, wyć mi się chce dlaczego ja...jutro szpital i zabieg.wam życzę szczesliwego rozwiązania.
 
Ja jestem po wizycie i z wami muszę się pożegnać😢dziś 9tydz i zarodek niby odpowiednich wymiarów ale za mały pęcherzyk i brak bicia serduszka...moje serce pękło na pół, wyć mi się chce dlaczego ja...jutro szpital i zabieg.wam życzę szczesliwego rozwiązania.
Tak mi przykro 😭😭😭😭
 
Hej, czytam Was wieczorami lub popoludniu wszystkie posty z całego dnia, staram się robić detoks od telefonu bo już patrzeć trochre na elektronikę nie moge. Codziennie chodzę na kilkukilometrowe spacery, jakbym wiedziała że dziecko jest taka motywacja to bym postarala się wcześniej, przed ciąża też byłam aktywna, ale teraz nie muszę się jakoś wybitnie motywowac do ruszenia dupska. Jutro wizyta, chociaż ustąpiły mi mdłości i piersi bolą mniej to jakoś nie mam złych przerzuc, zawsze mówiłam moim przyjaciołkom, że będę w ciąży śmigała i póki co się sprawdza :)
 
reklama
Ja jestem po wizycie i z wami muszę się pożegnać😢dziś 9tydz i zarodek niby odpowiednich wymiarów ale za mały pęcherzyk i brak bicia serduszka...moje serce pękło na pół, wyć mi się chce dlaczego ja...jutro szpital i zabieg.wam życzę szczesliwego rozwiązania.
Bardzo, bardzo mi przykro, trzymaj się i pamiętaj, że nie jesteś sama!
 
Do góry