reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny zjadłam trochę suszonej kiełbasy polskiej i zastanawiam się czy to mi nie zadzkodzi .... Jak sądzicie można to jeść czy lepiej już nie ryzykować ?
 
Hehe a to chyba zawsze coś maja lekarza, ze denerwują moj znów ma dowcip hmmmm bardzo zboczony, czasem niezręcznie a ma z 60 lat jak nic ale widac ze to jego całe życie i co najbardziej mi się podoba mogę dzwonic o każdej porze dnia do niego z pytaniami. Pewnie jak już prowadził Ci jedna ciąże i masz sprawdzonego to najważniejsze ☺ nasza 1 ciąża wiec nie wiedziałam u kogo prowadzić czy u takiego co w szpitalu pracuje czy na NFZ czy zostać u swojego.

Ojej ja chodziłam do jednego na NFZ i ogólnie spoko lekarz, właśnie zawsze jak coś potrzebne to wypisał bez problemu, przyjął zawsze tego samego dnia itd, ale pewnego razu (był to mój ostatni raz u niego) zaczął zapraszać mnie na randkę i po prostu od razu go skreśliłam nawet jako lekarza 🙈 wyobraziłam sobie, że kiedyś zamknie gabinet i mi coś zrobi 😂
 
Dziewczyny zjadłam trochę suszonej kiełbasy polskiej i zastanawiam się czy to mi nie zadzkodzi .... Jak sądzicie można to jeść czy lepiej już nie ryzykować ?
Ja pije surowe mleko prosto od krowy ;)
Jak nie zwymiotujesz to nie zaszkodzi ;) to by znaczylo ze kielbacha byla ok ;)
Gdybysmy mialy jesc to co wszyscy mowia to ja np bym z glodu umarla 😂😒 no i jak masz na cos ochote to znaczy ze organizm tego potrzebuje ;)
 
Ja mam prenatalne 5.06 i właściwie nie wiem co będą robić czy tylko usg czy usg i krew w skierowaniu jest napisane, że badania pierwszego trymestru i w sumie to mi się wydaje, że późno mi te badania wyznaczyła bo u mnie to będzie 12+3 albo 12+4.
Poza tym kolejną wizytę mam do gina umówić po badaniach i też mi się wydaje, że to bardzo odległy termin między jedną a drugą wizytą 🤔, bo to będzie ok 5 tygodni.
Ja też mam 5 tygodni pomiędzy wizytami na nfz. Ale ja chodzę jeszcze prywatnie więc wyjdzie 3 tygodnie.

No już jestem po wizycie!!

Zobaczyłam już swojego robaczka [emoji173][emoji173][emoji847]

7,6 mm, a serduszko biło 115 uderzeń/minutę [emoji847][emoji173]
Super wiadomości 😍

Super❤️Czyli dzidzia rosnie zdrowo 😊 Kurcze moja mi nie mowila i chyba nawet nie sprawdzala jak szybko bije 🤔
Mój lekarz też nie sprawdzal jak szybko bije. Ale wiem po poprzedniej ciąży, że on nie jest za tym, żeby we wczesnej ciąży włączać te fale w USG które łapią odgłos bicia serca. Są opinie, że to może szkodzić bobasowi i on woli nie ryzykować na początku ciąży. W pozniejszej ciazy już sprawdzał i mi na chwilę też włączał, żebym posłuchała.

U mnie na pruwatnej byl nie przyjemny,a na nfz mily , moze wieksza kase dostaje chociaz skroil mnie na 150zl 😱🙄🤔
150 zł to wg mnie nie jest dużo jak na wizytę prywatną u ginekologa w dzisiejszych czasach :)
 
reklama
Ja też mam 5 tygodni pomiędzy wizytami na nfz. Ale ja chodzę jeszcze prywatnie więc wyjdzie 3 tygodnie.


Super wiadomości 😍


Mój lekarz też nie sprawdzal jak szybko bije. Ale wiem po poprzedniej ciąży, że on nie jest za tym, żeby we wczesnej ciąży włączać te fale w USG które łapią odgłos bicia serca. Są opinie, że to może szkodzić bobasowi i on woli nie ryzykować na początku ciąży. W pozniejszej ciazy już sprawdzał i mi na chwilę też włączał, żebym posłuchała.


150 zł to wg mnie nie jest dużo jak na wizytę prywatną u ginekologa w dzisiejszych czasach :)
Dla mnie duzo na chwile obecna :p takze bede chodzic tylko na nfz :p
 
Do góry