reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Tak tak, ale niestety przy tym wzroście kilka kilogramów na plus to już bardzo widać, ja przynajmniej po sobie widzę 😁 Trzymam stałą wagę od kilku lat i jak sobie pomyślę o wracaniu po ciąży do wagi, to mam załamkę 🙈
Ja to samo. Mam duze uda i tylek :D aż się boje co po ciazy bedzie :D
 
A ja Cię bardzo dobrze rozumiem, mimo że nie jestem pracodawcą. Poszłam na staż w tym samym momencie jak dałam synka do żłobka (ledwo co skończył roczek) i więcej takiego czegoś nie zrobię. Niestety nie wiedziałam, że mój syn będzie tak chorował, bo wcześniej nie chorował w ogóle. Byłam cały czas na opiece i było mi tak głupio wobec pracodawcy, że to szok. Później oczywiście trochę mniej, bo dowiedziałam się że ona rozpowiada, że zrobiłam to specjalnie itd (jak mogłam specjalnie dziecko jakimiś chorobami zarażać?).. W każdym razie, teraz dopóki moje dzieci nie zaklimatyzuja się w przedszkolu, nie będę szła do pracy bo nie chce znowu cały czas siedzieć na opiece..
A tutaj w Hiszpanii nie istnieje zwolnienie z powodu choroby dziecka, trzeba sobie inaczej radzic, dla mnie to glupota, oni tu zakladaja, ze wszyscy maja dziadkow pod reka i ktos sie dzieckiem zajmie. I trzeba kombinowac, albo brac urlop, albo isc do lekarza i naklamac, ze samemu jest sie chorym i isc na chorobowe 😒
 
Nie można pić surowego mleka [emoji51]
Ja pije surowe mleko prosto od krowy ;)
Jak nie zwymiotujesz to nie zaszkodzi ;) to by znaczylo ze kielbacha byla ok ;)
Gdybysmy mialy jesc to co wszyscy mowia to ja np bym z glodu umarla [emoji23][emoji19] no i jak masz na cos ochote to znaczy ze organizm tego potrzebuje ;)
 
A tutaj w Hiszpanii nie istnieje zwolnienie z powodu choroby dziecka, trzeba sobie inaczej radzic, dla mnie to glupota, oni tu zakladaja, ze wszyscy maja dziadkow pod reka i ktos sie dzieckiem zajmie. I trzeba kombinowac, albo brac urlop, albo isc do lekarza i naklamac, ze samemu jest sie chorym i isc na chorobowe 😒
To tez chore :/ a jak u was z wirusem? Tak ludzkim okiem nie medialnym
 
Dziewczyny ja od tygodnia sie czuje fatalnie i od paru dni juz prawie nie wstaje z lozka 😞 albo mnie mdli, albo mnie glowa boli, albo mi sie cos w jelitach przewraca... U mnie teraz 8+0, pocieszcie mnie, ze to sie niedlugo skonczy... 😢
 
reklama
Dziewczyny ja od tygodnia sie czuje fatalnie i od paru dni juz prawie nie wstaje z lozka 😞 albo mnie mdli, albo mnie glowa boli, albo mi sie cos w jelitach przewraca... U mnie teraz 8+0, pocieszcie mnie, ze to sie niedlugo skonczy... 😢
Z koncem 1 trymestru :* ja pamietam ze w 2 trymestrze czulam sie cudownie.. w 3 bylo juz gorzej 🙄
 
Do góry