reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Hej, czytam Was wieczorami lub popoludniu wszystkie posty z całego dnia, staram się robić detoks od telefonu bo już patrzeć trochre na elektronikę nie moge. Codziennie chodzę na kilkukilometrowe spacery, jakbym wiedziała że dziecko jest taka motywacja to bym postarala się wcześniej, przed ciąża też byłam aktywna, ale teraz nie muszę się jakoś wybitnie motywowac do ruszenia dupska. Jutro wizyta, chociaż ustąpiły mi mdłości i piersi bolą mniej to jakoś nie mam złych przerzuc, zawsze mówiłam moim przyjaciołkom, że będę w ciąży śmigała i póki co się sprawdza :)
Duzo spaceruj,tylko nie przesadzaj ;) bo z miesiaca na miesiac bedzie ciezej ;) ja pod koniec 2 trymestru mialam juz problemy..
 
reklama
Ja jestem po wizycie i z wami muszę się pożegnać😢dziś 9tydz i zarodek niby odpowiednich wymiarów ale za mały pęcherzyk i brak bicia serduszka...moje serce pękło na pół, wyć mi się chce dlaczego ja...jutro szpital i zabieg.wam życzę szczesliwego rozwiązania.
Strasznie mi przykro 😢 Tule mocno ❤️❤️❤️ Oby jak najszybciej sie udalo 😘 Ja zaczelam teraz 9 tydzien i juz odchodze od zmyslow czy tam cos jest w srodku i co zobacze na usg a tu jeszcze 4 tygodnie czekania...
 
Duzo spaceruj,tylko nie przesadzaj ;) bo z miesiaca na miesiac bedzie ciezej ;) ja pod koniec 2 trymestru mialam juz problemy..
Póki co tylko spacery, ale marzy mi się już jakiś fitness i basen, coś gdzie będę wsrod ludzi. Tęsknię za swoją grupą z crossfitu no, ale nie skuszę się jednak na podnoszenie ciężarów w ciąży, zostaja mi jedynie odwiedziny :)
 
Ja jestem po wizycie i z wami muszę się pożegnać😢dziś 9tydz i zarodek niby odpowiednich wymiarów ale za mały pęcherzyk i brak bicia serduszka...moje serce pękło na pół, wyć mi się chce dlaczego ja...jutro szpital i zabieg.wam życzę szczesliwego rozwiązania.

Trzymaj się !!
I ... NIGDY NIE REZYGNUJ Z MARZEŃ
 
Bardzo mi przykro [emoji24][emoji24]
Ja jestem po wizycie i z wami muszę się pożegnać[emoji22]dziś 9tydz i zarodek niby odpowiednich wymiarów ale za mały pęcherzyk i brak bicia serduszka...moje serce pękło na pół, wyć mi się chce dlaczego ja...jutro szpital i zabieg.wam życzę szczesliwego rozwiązania.
 
Mi samo zeszło. Nie ćwiczyłam nic, ale karmiłam piersią 2,5 roku [emoji85] Skończyłam 2 tygodnie temu
Ja karmilam chyba miesiac (w sumie tez wtedy strs mialam bo staralismy sie o kredyt i tesciowa swirowala) :( pomimo ze chyba mialam pokarm.. chyba ze utracilam i mala sie wtedy wkurzala.. w pierwszej ciazy tez szybko stracilam pokarm przez tesciowa z nerwow..
 
reklama
Ja chyba idę w poniedziałek na dodatkową wizytę do innego lekarza, po 6 dniach ale co tam :/
Daj znać co i jak :) chociaż pewnie już coś u Ciebie będzie!:) ja cierpliwie czekam. ALE! zauważyłam pewną fajną rzecz: że badanie mam 15 maja czyli w Zofii (a tak chcemy dać na imię jak będzie dziewczynka ❤😍) więc mam nadzieje, że to będzie dobra i piękna data :)
 
Do góry