reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Cena chyba bez papa będę dzwonić do niego jak już będę mieć skierowanie na badanie . A czy test pappa to się dowiem jak będę dzwonić i pytać. Wiem że koleżanka robiła tam wszystkie 3 badania prenatalne ma on certyfikat fmf.
Do obu Was to samo pytanie ;)

Ale już za zintegrowany test wg FMF? USG+Pappa?
Z tego co czytam to ma tam usg i pappe
 
No ja najtaniej znalazłam 550 u nas ale ta klinika za 560 bardziej mnie przekonuje. Większość i tak 650-700zl więc i tak...
Widziałam, że w mieście rodziców też właśnie 470zł ale cóż nie od dziś wiem, że Wrocław do tanich nie należy :D

Ja pójdę ponownie do Ginemedica :)
 
Wy wszystkie o prenatalnych a ja za 8 dni może dowiem się w końcu czy jest dzidziuś czy nie.. 😳 aż mnie coraz mocniej to zaczyna martwić
Nie stresuj się ;)
Prawda jest taka, że ja się zapisałam żeby zaklepać termin (bo chciałam w tym tygodniu 12+ a u mnie to wypada w tygodniu z bożym ciałem) i po cichu po prostu liczę, że do tego czasu wszystko będzie ok. 22 maja kolejne USG i też będę panikować :)
Strasznie zazdroszczę tym co mają na początek grudnia termin bo szybciej przekroczą barierę 2 trymestru.
 
Powiem Ci, że musiałabyś chyba grać w otwarte karty. Ja zaszłam w ciążę 2 miesiące po podpisaniu umowy na rok i nie miałam gdzie wracać po macierzyńskim. Weź to pod uwagę, że musiałabyś dostać od razu umowę na 2 lata albo na czas nieokreślony.
Na stałe, pytał o pracę sezonowe. Ale nie miałabym z kim z dnia na dzień małej zostawić. A dać mała do żłobka i siedzieć w domu i czekać na telefon o pracę na 2 tygodnie nie ma sensu. Zależy mi na stałym zatrudnieniu, mimo ciąży bo po macierzyńskim odrazu chciałabym wrócić i pracować dalej.
 
Powiem Wam, że zaczynam mieć mieszane uczucia. Trochę się boję c oto będzie z tym drugim dzieckiem, które jest mniejsze i Pani doktor daje mu 50% szans. Strasznie taka niepewna sytuacja. Z drugiej strony zaczynam myśleć nad posiadaniem bliźniaków i jestem przerażona [emoji33][emoji23] A to problem z autem, bo 3 foteliki, a to 2 łóżeczka itd itd. Termin mam na 20 grudnia, więc poród na święta też brzmi świetnie :D Bliźniaki raczej się rodzą wcześniej, my tu nie mamy żadnej rodziny, więc ktoś by musiał przyjechać, żeby mi pomóc. Jedna wielka niewiadoma, a do tego moja dwulatka to jest bardzo wymagające dziecko [emoji85]
 
reklama
Powiem Wam, że zaczynam mieć mieszane uczucia. Trochę się boję c oto będzie z tym drugim dzieckiem, które jest mniejsze i Pani doktor daje mu 50% szans. Strasznie taka niepewna sytuacja. Z drugiej strony zaczynam myśleć nad posiadaniem bliźniaków i jestem przerażona [emoji33][emoji23] A to problem z autem, bo 3 foteliki, a to 2 łóżeczka itd itd. Termin mam na 20 grudnia, więc poród na święta też brzmi świetnie :D Bliźniaki raczej się rodzą wcześniej, my tu nie mamy żadnej rodziny, więc ktoś by musiał przyjechać, żeby mi pomóc. Jedna wielka niewiadoma, a do tego moja dwulatka to jest bardzo wymagające dziecko [emoji85]
Zafira jest 7osobowa 😂😂 moj maz juz przelicza kolejne dzieci 😂😂😂😂 czubek jeden
 
Do góry