reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja dziś od rana żrę, nie mogę się powstrzymać 😬 Ale dzisiaj faza na słodkie 😂 Muszę się ogarnąć, powiem Wam szczerze, że strasznie boję się przytyć...tzn wiem, że to nieuniknione, ale mam nadzieję, że w granicach rozsądku 🙄 Ważyłam swego czasu z 10 kg więcej niż teraz i wyglądałam... No, nie chciałabym już tak wyglądać. A dzidziuś się ewidentnie domaga większych ilości jedzenia...
Ja po ostatniej ciazy dwa lata temu nie schudlam.. mam nadzieje ze duzo nie przytyje bo bede jak kulka sie toczyc ,mam 158cm wzrostu 😂😂😂😂 przed tamta ciaza schudlam duzo,moje cyce wygladaly jak wydmuszki.. po ciazy zostaly wielkie melony 😂😂😂 a mnie krzyz juz boli 😂😂😂😒
 
Ja po ostatniej ciazy dwa lata temu nie schudlam.. mam nadzieje ze duzo nie przytyje bo bede jak kulka sie toczyc ,mam 158cm wzrostu 😂😂😂😂 przed tamta ciaza schudlam duzo,moje cyce wygladaly jak wydmuszki.. po ciazy zostaly wielkie melony 😂😂😂 a mnie krzyz juz boli 😂😂😂😒

Witaj w klubie niskopiennych, mam dokładnie ten sam wzrost, więc myślę że doskonale się rozumiemy 😂
 
Mam znajoma, córka, potem sy, drugi syn i po 40-tce trafiła się córka. Oczko w głowie całej rodziny [emoji7]
Mam takie same rozterki [emoji3525] jeszcze nawet nie wiem czy ciąża jest żywa...
Ale leżę jak Pani doktor kazała a moi synowie skaczą wokół mnie.
I tak do mnie dotarło...ja naprawdę chcę tego niespodziewanego dziecka [emoji3064] i Oni chyba też.
 
No cóż zakończmy już dyskusje na temat co wypada a co nie bo jednak co osoba to inna opinia. Każdy broni swoich racji w zależności po której stronie stoi taka prawda. Każdy ma odmienne zdanie i dobrze, bo dzięki temu każdy znajduje dla siebie odpowiednia prace i cel w życiu i żyje tak jak mu odpowiada ☺ gdybyśmy wszyscy tak samo myśleli życie było by nudne 😜😉

A ja Cię bardzo dobrze rozumiem, mimo że nie jestem pracodawcą. Poszłam na staż w tym samym momencie jak dałam synka do żłobka (ledwo co skończył roczek) i więcej takiego czegoś nie zrobię. Niestety nie wiedziałam, że mój syn będzie tak chorował, bo wcześniej nie chorował w ogóle. Byłam cały czas na opiece i było mi tak głupio wobec pracodawcy, że to szok. Później oczywiście trochę mniej, bo dowiedziałam się że ona rozpowiada, że zrobiłam to specjalnie itd (jak mogłam specjalnie dziecko jakimiś chorobami zarażać?).. W każdym razie, teraz dopóki moje dzieci nie zaklimatyzuja się w przedszkolu, nie będę szła do pracy bo nie chce znowu cały czas siedzieć na opiece..
 
A ja Cię bardzo dobrze rozumiem, mimo że nie jestem pracodawcą. Poszłam na staż w tym samym momencie jak dałam synka do żłobka (ledwo co skończył roczek) i więcej takiego czegoś nie zrobię. Niestety nie wiedziałam, że mój syn będzie tak chorował, bo wcześniej nie chorował w ogóle. Byłam cały czas na opiece i było mi tak głupio wobec pracodawcy, że to szok. Później oczywiście trochę mniej, bo dowiedziałam się że ona rozpowiada, że zrobiłam to specjalnie itd (jak mogłam specjalnie dziecko jakimiś chorobami zarażać?).. W każdym razie, teraz dopóki moje dzieci nie zaklimatyzuja się w przedszkolu, nie będę szła do pracy bo nie chce znowu cały czas siedzieć na opiece..
Michasia tez non stop chorowala w zlobku a chodzila od stycznia tego roku :/ ale mialam w porzadku szefowa ;)
 
Ja też całe 161 :D Powiem Wam, że w poprzedniej ciąży na prawdę starałam się nie jeść słodyczy, zachcianek itd a przytyłam 17kg. Po porodzie zostało mi 10kg i schodziłam z tego rok czasu.
 
reklama
Do góry