reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Grunt ze pomogl ;) i jest wszystko dobrze ❤❤😍😍😍

Jery ja z mojego meza nie moge.. ogolnie pracujemy w jednej firmie.. fajna atmosfera, ludzie spoko a ten kolezance z pracy proponowal plemnika bo powiedzuala ze musi sobie tez kogos porzadnego znalesc zeby zajsc w ciaze 😂😂😂😂😂😂 no czubek normalnie 😂😂😂😂

😂😂😂 fajnie, ze z mężem pracujecie razem super 😜 kolezanka na pewno była zachwycona 😜😂
 
reklama
Pytalam sie ostatnio kiedy mi cyce bujną i czy w ogole to nastąpi...dzis pierwszy raz od dawna zalozylam stanik. Jako ze nie wychodzilam z domu dlugi czas jedynie do sklepu czy cos to nie zakladalam nic tylko taki top. No i jak sie zdziwilam okazalo sie ze stanik ktory juz spory czas byl za duzy nagle jest wypełniony po brzegi 😍😍😍 ale dziwnie cos tam mieć 😂😂😂 zauwazylam ze są takie cięższe troche ale nie wygladaly wizualnie na wieksze...pewnie nie zauwazylam tego po prostu 😂 co za radosc miec jakies cycki wkoncu 🤣🤣🤣
 
Kurczę to duze różnice są cenowe między miastami u nas 470 zł
No ja najtaniej znalazłam 550 u nas ale ta klinika za 560 bardziej mnie przekonuje. Większość i tak 650-700zl więc i tak...
Widziałam, że w mieście rodziców też właśnie 470zł ale cóż nie od dziś wiem, że Wrocław do tanich nie należy :D
 
Kodeks pracy zabrania zadawania pytan o stan rodziny, religijnosc, rase, orientacje sexualna itp. To jest po prostu uregulowane prawnie i ma chronic pracownika. 3/4 zatrudniajacych nic sobie z tego nie robi i te pytania zadaja bo jak udowodnisz w sadzie ze to pytanie padlo ;) mnie prawie na kazdej pytali o przyszlosc a o to tez nie moga ;)
Mnie też pytali nie raz i zawsze odpowiadałam nie mając z tym problemu :) uważam, że szczerość to podstawa zwłaszcza w takim miejscu jak praca :)
 
reklama
Do góry