reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Wy wszystkie o prenatalnych a ja za 8 dni może dowiem się w końcu czy jest dzidziuś czy nie.. [emoji15] aż mnie coraz mocniej to zaczyna martwić
Mam takie same rozterki [emoji3525] jeszcze nawet nie wiem czy ciąża jest żywa...
Ale leżę jak Pani doktor kazała a moi synowie skaczą wokół mnie.
I tak do mnie dotarło...ja naprawdę chcę tego niespodziewanego dziecka [emoji3064] i Oni chyba też.
 
Powiem Wam, że zaczynam mieć mieszane uczucia. Trochę się boję c oto będzie z tym drugim dzieckiem, które jest mniejsze i Pani doktor daje mu 50% szans. Strasznie taka niepewna sytuacja. Z drugiej strony zaczynam myśleć nad posiadaniem bliźniaków i jestem przerażona [emoji33][emoji23] A to problem z autem, bo 3 foteliki, a to 2 łóżeczka itd itd. Termin mam na 20 grudnia, więc poród na święta też brzmi świetnie :D Bliźniaki raczej się rodzą wcześniej, my tu nie mamy żadnej rodziny, więc ktoś by musiał przyjechać, żeby mi pomóc. Jedna wielka niewiadoma, a do tego moja dwulatka to jest bardzo wymagające dziecko [emoji85]

Nie ma co rozważać wszystkich scenariuszy na zapas - jak będzie tak sobie poradzicie na pewno ;)
 
Nie wchodzi w grę [emoji85] Mój to fan bmw i by prędzej umarł [emoji23] Na razie znalazł jakiś adapter do isofix i dzięki temu powinny wejść 3 foteliki. Jeszcze niedawno mówił, że chce kupić Audi Q7 albo VW Caravelle, ale mu przeszło [emoji23] Ciekawe czy do kombi nam wejdzie wózek dla bliźniaków plus bagaże jadąc do Polski. Bardzo wątpię [emoji85]
Zafira jest 7osobowa [emoji23][emoji23] moj maz juz przelicza kolejne dzieci [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] czubek jeden
 
reklama
Zjadłam kinder bueno i zagryzam teraz wielkim kawalalkiem szynki 🙊😂

Ja dziś od rana żrę, nie mogę się powstrzymać 😬 Ale dzisiaj faza na słodkie 😂 Muszę się ogarnąć, powiem Wam szczerze, że strasznie boję się przytyć...tzn wiem, że to nieuniknione, ale mam nadzieję, że w granicach rozsądku 🙄 Ważyłam swego czasu z 10 kg więcej niż teraz i wyglądałam... No, nie chciałabym już tak wyglądać. A dzidziuś się ewidentnie domaga większych ilości jedzenia...
 
Do góry