reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Kurcze ja dzien juz 2 z rzedu zaczynam strasznymi mdlosciami...facet musial mi przyniesc dzis i wczoraj cos do przekąszenia zanim jeszcze wstane bo tak mi nie dobrze (dzis padło na kiwi 🥰) ...wykrakałam sobie chyba, dodatkowo zaczely mnie wlasnie wczoraj na wieczor bolec piersi...do tej pory nie bolaly no jedynie sutki ale teraz i one sa tak wrazliwe ze jak facet wczoraj doslownie przypadkiem polozyl na jednym reke jak lezalam to tak sie udarłam jakby mnie ze skory obdzierali 🙄🙄🙄 zaraz mam lekcje online z niemieckiego, dzis do pisania jeszcze pewną prace na studia i poprawki licencjatu, zupelnie nie mam na to wszystko ochoty i energii 😭😭😭


Z niemieckiego to lubię BMW i Ramsteinn :p
 
Już nie wiem co dzisiaj jeść 😬 tak mi zle jest 🤢 obiadu dziś nic nie zjadłam potem zrobiłam kromkę chleba z serkiem topionym bo myślałam ze zemdleje :/ teraz trochę zupki rosołki odgrzałam ale pochlipalam pol i reszta znów stoi 😭 zrobiłam sobie ten imbir z cytryna ale jak tylko biorę łyka to mi zle 😂 i bądź tu mądra 😂
To ja znowu w drugą stronę.. Chyba się przejadam :/ najem się jak głupia, a za 20 minut znowu idę coś jeść. Wieczorem myślałam, że pekne..
 
A ja dziś już zdążyłam pokłócić się z mężem hehe tzn opieprzyć go zdalnie przez tel , nic takiego nie zrobił ale miałam wewnętrzna potrzebę 🙈
Jestem już po porannym 🤢🤮 a teraz mamunia zrobiła mi tosty wiec leżę i jem. I czekam na kolejny zestaw kroplówek .
 
Mój ostatni test i wchodzę w 5 tydzień :)
 

Załączniki

  • 83F2C01B-3F34-46CF-A93E-232E4B32F37D.jpeg
    83F2C01B-3F34-46CF-A93E-232E4B32F37D.jpeg
    721,7 KB · Wyświetleń: 66
@Rumiankowa trzymam mocno kciuki za Twoja wizytę . :)
Tak czytałam o tym że nie możecie jeść a ja jem WSZYSTKO .
kawałek czekolady za chwilę winogrona .
Kupiłam takich pysznych kiełbasek malutkich na kg cielecych więc zjadłam na ciepło . Musztarda jest pyszna !
Pierogi ruskie a za godzinę gulasz .
Jeszcze trochę kiwi. Może ciastko owsiane. I tak w kółko!
Mam faze na masło orzechowe!
Jedyne co mnie mdli i odrzuca to jak myje zęby ale zawsze tak miałam że pasta mnie słabi ..

Miłego dnia Dziewczyny
Niech to będzie dobry dzień.
Kto jeszcze wizytuje ?
A i pomidory malinowe z pasztetem !
To moja ulubiona kanapka .

Apropo vege to kiedyś próbowałam z racji ideologicznych przez tydzień.
Wytrzymałam tyle bo przyśnił mi się wielki schabowy i było koniec vege :(
Heh bardzo lubię mięso . Bardzo lubię gotować.

Jedyne co jak pomyślę jak te mięso jest ...
Zabijane to człowiekowi .
Ale to jest trudny długo temat .
Nie mam też problemu z obrobka wszystko zrobię .
Królika. Gulasz . Schab . Wątróbkę .
Jedyne czego nie próbowałam to czerniny.
Bardzooooo lubię steka i surowe mięso czyli tatara. Do tego setka wódki ! Bajka
No Ale teraz trzeba poczekać.
Mam nadzieję że dlugoooo nie będę mogła :D
Dzięki, bardzo się przyda. Grunt to do tej 16 wytrzymać.
Mnie się wydaje, ze do wege jednak trzeba mieć predyspozycje i nie każdemu to służy ;)
Ale ja od dzieciństwa mięsa nie lubie, unikalam, jadłam tylko pierś z kurczaka albo idealnie okrojonego z żyłek i chrząstek i tłuszczu schabowego ;p
takze u mnie to i ideologia i nie lubie ;p mnie warzywa służą. Po 10 latach wciąż nie mam jakiś niedoborów czy coś ;) teraz jedynie ten tran pije bo nie tylko o mnie chodzi.

Jedz wszystko i oby Ci tak zostało, bo taki głód kiedy nie wiadomo co da się radę zjeść męczący jest ;)

Zastanawiam się czy uda mi się jakoś zakręcić żeby dostać pappa na NFZ. Jak nie to zapłace te 600zl ale jednak wiadomo - lepiej jakby w kieszeni zostało :
 
Z niemieckiego to lubię BMW i Ramsteinn :p
No niestety mieszkanie za granica zobowiazuje do nauki jezyka 🙈🙉 a przyjechalam tu nie znajac kompletnie nic nawet dzien dobry bo w szkole nigdy niemieckiego nie mialam za to angielski i do niczego nie potrzebny mi w zyciu francuski ktorego "uczylam sie" 6 lat i mialam same piątki a umiem sie jedynie przedstawic 🤣🤣🤣
 
reklama
Hej dziewczyny 🙂 z tego co zdarzyłam nadrobić to szczerze gratuluję tym które już słyszały serduszko i są spokojniejsze ❤️ ja dzisiaj mam 2 wizytę bo na pierwszej 2 tyg temu był tylko pęcherzyk.. Od 3 dni tak się nasilił u mnie strach że będzie coś nie tak, że aż wczoraj cały wieczór przepłakałam, a na dodatek dzisiaj rano po przebudzeniu zauważyłam, że piersi już nie są napiete, są takie normalne jak po miesiączce . Strasznie się denerwuje przed badaniem.
 
Do góry