reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Mi się wydaje ze jesteście już mega daleko z ciążą 😁 ja mam dzisiaj dopiero 5+4 i nie mogę doczekać kolejnej wizyty u lekarza która mam 11 maja (u swojego lekarza mam dopiero 21 maja ale że nie mogę się doczekać to idę trochę szybciej z PZU) 😁 co jakiś czas mnie mdli albo jakiś zapach drażni ale nic poza tym zastanawiam się jak będę pracować jak przyjdą mdłości 😕
Również trzymam za was mocne kciuki 🤞
 
I mam z wczorajszej wizyty. Dziecko pięknie się rozwija i jest ok.
 

Załączniki

  • 20200430_085531.jpg
    20200430_085531.jpg
    766,1 KB · Wyświetleń: 72
Oby oby kochane @Rumiankowa oby to był cudny dzień!!! Trzymam również gorąco kciuki najpierw za siebie a potem za was🙏🏼🙏🏼🙏🏼✊🏻✊🏻✊🏻
Będzie cudny na pewno ;)

A swoją droga daleko macie do swoich lekarzy? Dużo czasu tracicie na dojazd? Bo ja mam bliziutko, na piechotę chodzę i zajmuje mi to tak może 10min i jakoś tak mi się wydaje, ze jakbym miała dojeżdżać to pewnie w drodze jeszcze bardziej bym sie stresowała.
 
Ja ostatnio odżywiam się bananami i ciastkami owsianymi własnej roboty. Nic innego mi za bardzo nie przychodzi, mimo że nie mam mdłości. Po prostu brak apetytu, A nie mam ochoty na nic "ciezkiego". Od wczoraj męczę się z ogromnym bólem głowy, mam nadzieję, że w końcu przejdzie. A jutro usg <3 Nie mogę się już doczekać, chociaż z drugiej strony trochę się stresuję. Miłego dnia dziewczyny! Ja już na urlopie, więc odpoczywam ^^
Ja tak samo, nie mam mdłości, ale już od 3 tygodni nie jestem w stanie normalnie jeść. Zmuszam się póki co. A najczęściej i tak jest, że zjem coś koło 16/17 i już do końca dnia nic nie jem, nawet nie jestem specjalnie głodna. A jak trochę jestem to ten głód nie dokucza mi na tyle, żeby sięgnąć po coś do jedzenia.
 
Dziewczyny, mąż mi wynalazł takie krople na
Mdłości i wymioty i muszę powiedzieć ze chyba trochę działają.... sa bez recepty ale nie były u nas nigdzie dostępne wiec zamówił i na następny dzień apteka sprowadziła
 

Załączniki

  • B1AA7B67-F2E5-4251-B5DC-251713A79D8C.png
    B1AA7B67-F2E5-4251-B5DC-251713A79D8C.png
    181,6 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Będzie cudny na pewno ;)

A swoją droga daleko macie do swoich lekarzy? Dużo czasu tracicie na dojazd? Bo ja mam bliziutko, na piechotę chodzę i zajmuje mi to tak może 10min i jakoś tak mi się wydaje, ze jakbym miała dojeżdżać to pewnie w drodze jeszcze bardziej bym sie stresowała.
Ja autem do centrum do swojego gin jadę jakieś 15 min
 
Do góry