reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Tak piszecie o tych zwierzakach, ze nabieram ochoty na posiadanie jakiegoś 🙂 tym bardziej, że mam jakis gorszy dzień dzisiaj i czuję się bardzo samotna. Uświadomiłam sobie, że ostatnio raczej się z mężem mijamy. Dziś ani razu mnie nie przytulił, nie dał ani jednego buziaka. Był 10 godzin poza domem (w pracy) i nie dostałam od niego ani jednego smsa. Nawet nie zapytał jak się czuje. Przykre to bardzo.
 
reklama
Ja w domu rodzinnym miałam kotkę a teraz z narzeczonym kupiliśmy Wilczaka czechosłowackiego i jest już z nami dwa lata.
IMG_20200423_161746.jpeg
20140528_131421.jpeg
IMG_20191201_224954.jpeg
 
Cześć dziewczyny. Cieszę się że wasze ciąże przebiegają bezproblemowo i doszło was więcej tylko szkoda że nie które musiałyśmy odejść.

Może dla niecierpliwych o płci. Znalazłam przez przypadek taki test gdzie wkrapiasz kilka kropli moczu i pokazuje ci się okienko niebieskie lub różowe. Może któraś wypróbuje i zobaczy czy się sprawdzi. Chociażby tak dla zabawy. Zobacz załącznik 1113067

Robilam ten test wyszła córka I jest cora.

Dziewczyny zgadzam się z wami, tylko oni nawet poziomu progesteronu nie sprawdzają 😳 dzisiaj poprosiłam tego ginekologa o to badanie a on do mnie,że nie wykonują ... i powiedział, że słyszał (bo miał już inne dziewczyny z Polski) ,że u nas się podaje tabletki i dzwonił do innego szpitala w większym mieście przy mnie ale tamten lekarz, też powiedział, że w Norwegii tego nie stosują, tylko w wyjątkowych sytuacjach ( mówił też ,że to ma jakiś wpływ na serce, ale nie zrozumiałam czy moje czy dziecka) hmmm...
Ogólnie czuję się tu pozostawiona sama sobie,co będzie to będzie 😐








Jakoś też już uwierzyłam w tą twoją dziewczynkę, i nie wyobrażam sobie,że będzie inaczej😊

No ja w uk I jest dokładnie tak samo.. Nie wiem jak u was z usg Ale u nas jak wsio ok to tylko w 12 I 20 tyg
 
@Rumiankowa trzymam mocno kciuki za Twoja wizytę . :)
Tak czytałam o tym że nie możecie jeść a ja jem WSZYSTKO .
kawałek czekolady za chwilę winogrona .
Kupiłam takich pysznych kiełbasek malutkich na kg cielecych więc zjadłam na ciepło . Musztarda jest pyszna !
Pierogi ruskie a za godzinę gulasz .
Jeszcze trochę kiwi. Może ciastko owsiane. I tak w kółko!
Mam faze na masło orzechowe!
Jedyne co mnie mdli i odrzuca to jak myje zęby ale zawsze tak miałam że pasta mnie słabi ..

Miłego dnia Dziewczyny
Niech to będzie dobry dzień.
Kto jeszcze wizytuje ?
A i pomidory malinowe z pasztetem !
To moja ulubiona kanapka .

Apropo vege to kiedyś próbowałam z racji ideologicznych przez tydzień.
Wytrzymałam tyle bo przyśnił mi się wielki schabowy i było koniec vege :(
Heh bardzo lubię mięso . Bardzo lubię gotować.

Jedyne co jak pomyślę jak te mięso jest ...
Zabijane to człowiekowi .
Ale to jest trudny długo temat .
Nie mam też problemu z obrobka wszystko zrobię .
Królika. Gulasz . Schab . Wątróbkę .
Jedyne czego nie próbowałam to czerniny.
Bardzooooo lubię steka i surowe mięso czyli tatara. Do tego setka wódki ! Bajka
No Ale teraz trzeba poczekać.
Mam nadzieję że dlugoooo nie będę mogła :D
 
Ja ostatnio odżywiam się bananami i ciastkami owsianymi własnej roboty. Nic innego mi za bardzo nie przychodzi, mimo że nie mam mdłości. Po prostu brak apetytu, A nie mam ochoty na nic "ciezkiego". Od wczoraj męczę się z ogromnym bólem głowy, mam nadzieję, że w końcu przejdzie. A jutro usg <3 Nie mogę się już doczekać, chociaż z drugiej strony trochę się stresuję. Miłego dnia dziewczyny! Ja już na urlopie, więc odpoczywam ^^
 
A ja mocno ze sobą czasami walczę.
Druga ciąża . Też na 1 wizycie widziałam już bijące serce .
Na drugiej już nie biło.

Teraz jak uśmiecham się sama do siebie to chochlik siedzący na ramieniu mówi
Aga nie ciesz się. W drugiej ciąży też tak było. Pamiętasz ?
PAMIETAM .
nigdy nie zapomnę.
Miny lekarza który szukał pulsujacego serca szukał i nie znalazł.
Znalazłam patent na siebie .
Jak tak ten chochlik zaczyna wwiercac się w mózg zaczynam tańczyć tak delikatnie sobie tancze i glosno spiewam wszystko będzie dobrze.
Tym razem na 2 wizycie mój kropek będzie pikał jak szalony !
Czuje to. Wierzę. Tak musi być
 
reklama
Kurcze ja dzien juz 2 z rzedu zaczynam strasznymi mdlosciami...facet musial mi przyniesc dzis i wczoraj cos do przekąszenia zanim jeszcze wstane bo tak mi nie dobrze (dzis padło na kiwi 🥰) ...wykrakałam sobie chyba, dodatkowo zaczely mnie wlasnie wczoraj na wieczor bolec piersi...do tej pory nie bolaly no jedynie sutki ale teraz i one sa tak wrazliwe ze jak facet wczoraj doslownie przypadkiem polozyl na jednym reke jak lezalam to tak sie udarłam jakby mnie ze skory obdzierali 🙄🙄🙄 zaraz mam lekcje online z niemieckiego, dzis do pisania jeszcze pewną prace na studia i poprawki licencjatu, zupelnie nie mam na to wszystko ochoty i energii 😭😭😭
 
Do góry