reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Hej dziewczyny 🙂 z tego co zdarzyłam nadrobić to szczerze gratuluję tym które już słyszały serduszko i są spokojniejsze ❤ ja dzisiaj mam 2 wizytę bo na pierwszej 2 tyg temu był tylko pęcherzyk.. Od 3 dni tak się nasilił u mnie strach że będzie coś nie tak, że aż wczoraj cały wieczór przepłakałam, a na dodatek dzisiaj rano po przebudzeniu zauważyłam, że piersi już nie są napiete, są takie normalne jak po miesiączce . Strasznie się denerwuje przed badaniem.
A przypomnisz o której masz wizytę? Będziemy trzymać kciuki mocno ;)
 
reklama
Rozumiem, ja mam 16.20 (to moja pierwsza wizyta) i tez się stresuje.
Ale trzeba być dobrej myśli! Będzie dobrze ;)

Cały czas mam taką nadzieję, mój też mnie wczoraj tak pocieszał ale te piersi strasznie mnie zmartwiły ponieważ w 1 ciąży która straciłam właśnie przestały boleć mnie piersi tak z dnia na dzień😢
 
Cały czas mam taką nadzieję, mój też mnie wczoraj tak pocieszał ale te piersi strasznie mnie zmartwiły ponieważ w 1 ciąży która straciłam właśnie przestały boleć mnie piersi tak z dnia na dzień😢
Ja rozumiem, po poronieniu te myśli zawsze gdzieś są, tez je miewam. Ale objawy maja to do siebie, ze czasem są słabsze i wracają ze zdwojona mocą.
byle do wieczora! Damy radę;)

ktory masz dziś tydzień?
 
@Rumiankowa trzymam mocno kciuki za Twoja wizytę . :)
Tak czytałam o tym że nie możecie jeść a ja jem WSZYSTKO .
kawałek czekolady za chwilę winogrona .
Kupiłam takich pysznych kiełbasek malutkich na kg cielecych więc zjadłam na ciepło . Musztarda jest pyszna !
Pierogi ruskie a za godzinę gulasz .
Jeszcze trochę kiwi. Może ciastko owsiane. I tak w kółko!
Mam faze na masło orzechowe!
Jedyne co mnie mdli i odrzuca to jak myje zęby ale zawsze tak miałam że pasta mnie słabi ..

Miłego dnia Dziewczyny
Niech to będzie dobry dzień.
Kto jeszcze wizytuje ?
A i pomidory malinowe z pasztetem !
To moja ulubiona kanapka .

Apropo vege to kiedyś próbowałam z racji ideologicznych przez tydzień.
Wytrzymałam tyle bo przyśnił mi się wielki schabowy i było koniec vege :(
Heh bardzo lubię mięso . Bardzo lubię gotować.

Jedyne co jak pomyślę jak te mięso jest ...
Zabijane to człowiekowi .
Ale to jest trudny długo temat .
Nie mam też problemu z obrobka wszystko zrobię .
Królika. Gulasz . Schab . Wątróbkę .
Jedyne czego nie próbowałam to czerniny.
Bardzooooo lubię steka i surowe mięso czyli tatara. Do tego setka wódki ! Bajka
No Ale teraz trzeba poczekać.
Mam nadzieję że dlugoooo nie będę mogła :D

Ja dziś godzina starcia 11 😬🙏🏼✊🏻✊🏻🙏🏼
 
reklama
Hej Dziewczyny! Wszystkim gratuluję i za wszystkie mocno trzymam kciuki. Obserwuje Was już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz zdecydowałam się napisać. U mnie właśnie zaczął się 7 tydzień, a od niego niesamowite mdłości i bóle brzucha. Tak jak bóle brzucha są do zniesienia, bo są takie typowe 'okresowe' na co nastawił mnie lekarz, tak już nie mam siły do tych mdłości. Od trzech dni nie podnoszę się z łóżka, bo każda pozycja niż leżenie jest zła. Może macie jakieś domowe sposoby na to? Imbir odrzuca mnie już swoim zapachem :(
 
Do góry