reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja mam jakieś dziwne przeczucie że urodzę zdrowego chłopca ... Nie wiem jakoś cały czas mam.dobre przeczucie, jedynie jak zaglądam tutaj i widzę opowieści niektórych dziewczyn to zaczynam w sobie czegoś szukać że coś nie tak jest ... Jest to moja pierwsza ciąża i nie wiem co i jak jeszcze więc to im więcej czytam tym więcej mam niewiadomych. Gdzieś wyczytałam że mogę nie mieć żadnych objawów oprócz braku okresu i jest to całkowicie normalne. Więc dziewczyny głowa do góry 😁

Oczywiście ze urodzisz zdrowego bobaska :) !!:)
 
reklama
Ja tym razem tez mam jakies dobre przeczucia a niestety od tego forum trochę świruje i przypomina mi się sytuacja sprzed pol roku. Ale z drugiej strony wtedy czułam się zupełnie inaczej wiec naprawdę myśle, ze teraz będzie dobrze.
i tez mam wizje zdrowego chłopaka. Chociaż wciąż liczę po cichu na córę.

niestety od niedzieli zdarza sie, ze czasami poczuje mdłości wiec etap prawie bezobjawowy mam już za sobą
A który masz tydzień ?
 
Na czczo do 125 można mieć
Już wynik 112 świadczy o cukrzycy niestety
Screenshot_2020-04-28-08-41-02-627_com.android.chrome.jpeg
 
reklama
Do góry