reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Hej Dziewczyny. Wy piszecie że nie macie objawów, oprócz senności, zadyszki, bólu piersi itp, no to jednak są jakieś objawy. Ja nie mam dosłownie żadnego objawu, żadnego.
Dzisiaj wizyta i też już mam czarne myśli. Dopiero o 16.40. Będę błagać tą lekarke żeby mi zrobiła usg [emoji14]
 
reklama
Ja mam jakieś dziwne przeczucie że urodzę zdrowego chłopca ... Nie wiem jakoś cały czas mam.dobre przeczucie, jedynie jak zaglądam tutaj i widzę opowieści niektórych dziewczyn to zaczynam w sobie czegoś szukać że coś nie tak jest ... Jest to moja pierwsza ciąża i nie wiem co i jak jeszcze więc to im więcej czytam tym więcej mam niewiadomych. Gdzieś wyczytałam że mogę nie mieć żadnych objawów oprócz braku okresu i jest to całkowicie normalne. Więc dziewczyny głowa do góry 😁
 
Skąd ja to znam 😂 Alicja przesypia już całe noce?
Na szczęście tak. Ale i tak budzi się kila razy żeby sprawdzić czy jestem obok. Nie je już mleka w nocy, czasem się napije i idzie spać dalej :) wczoraj się tak cieszyłam bo wstala o 8.20 a dziś znowu 6.. Czekam właśnie na jej pierwszą drzemkę i też idę spać [emoji23]
 
Ale Wam zazdroszczę tych wizyt, ja mam pierwsza dopiero w piątek i już się nie mogę doczekać :) chociaż nie ukrywam, że wczoraj pierwszy raz przeszły mnie jakieś czarne myśli, że trochę słabe mam te objawy :/
Ja swoją z dziś przełożyłam na 5.05 😍 uwielbiam piątki! Także ten 5 maj musi być dla mnie dobrym dniem :) i z takim nastawieniem czekam!
 
reklama
Ja mam jakieś dziwne przeczucie że urodzę zdrowego chłopca ... Nie wiem jakoś cały czas mam.dobre przeczucie, jedynie jak zaglądam tutaj i widzę opowieści niektórych dziewczyn to zaczynam w sobie czegoś szukać że coś nie tak jest ... Jest to moja pierwsza ciąża i nie wiem co i jak jeszcze więc to im więcej czytam tym więcej mam niewiadomych. Gdzieś wyczytałam że mogę nie mieć żadnych objawów oprócz braku okresu i jest to całkowicie normalne. Więc dziewczyny głowa do góry 😁
Ja tym razem tez mam jakies dobre przeczucia a niestety od tego forum trochę świruje i przypomina mi się sytuacja sprzed pol roku. Ale z drugiej strony wtedy czułam się zupełnie inaczej wiec naprawdę myśle, ze teraz będzie dobrze.
i tez mam wizje zdrowego chłopaka. Chociaż wciąż liczę po cichu na córę.

niestety od niedzieli zdarza sie, ze czasami poczuje mdłości wiec etap prawie bezobjawowy mam już za sobą
 
Do góry