reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Witam się i ja. Też nie mogę spać, obudziłam się o 7 i koniec. Pieseł mi wskoczył pod kołderke jak M wyszedł do pracy a ja nie mogę już zasnąć. Od kiedy biorę leki na tarczycy tak to wyglada.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
Ja dopiero w czwartek.
@Mrs.Alice Dziękuję za zdjecie zlecenia.
 
reklama
Cześć dziewczyny czyli tylko ja mam takie szczęście że moje dziecko śpi całe noce do 8 rano ;) korzystam jak mogę i póki mogę bo coś czuje że niedługo zaczną się wymioty ;(
 
Ale póki co przebiega to tak jak z synem że w okolicach właśnie spodziewanej miesiączki strasznie dużo chodzę do Łazienki w nocy jestem zmęczona już około dziewiętnastej :)
 
Ale Wam zazdroszczę tych wizyt, ja mam pierwsza dopiero w piątek i już się nie mogę doczekać :) chociaż nie ukrywam, że wczoraj pierwszy raz przeszły mnie jakieś czarne myśli, że trochę słabe mam te objawy :/
 
Witajcie [emoji4]
Jestem w 7tygodniu kolejnej ciąży. Mam czwórkę cudownych dzieci, choć droga do bycia rodziną wielodzietną nie była łatwa. Bardzo mi przykro, że aż tyle dziewczyn musi się zmierzyć za stratą...
Trzymam mocno kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty i czekam na same dobre wiadomości [emoji4]
 
reklama
Do góry