reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja też nie mam praktycznie żadnych objawów... Oprócz braku okresu i mega zadyszki i braku sił ...
Ja rowniez brak objawow. W dalszym ciagu tylko straszna sennosc i męczliwosc 😊

Dziewczyny dzis wizyta u nowego ginekologa. 10.15 dam znac po jak bylo ale prawdopodobnie wkoncu dostane zdjecie mojego bąbelka 🥰😍🤩 obym dostala 🤣 moze ten lekarz bedzie miec "papier do druku" bo sie zastanawiam juz czy po drodze nie kupic 😆😅 licze bardzo ze dostane to zdjęcie i wrzuce na tą stronę ramzi co poznają plec. Chociaz ja i tak jestem gleboko przekonana ze bedzie corka 🤣🤣🤣 zobaczymy w grudniu czy mnie instynkt mylil czy nie. Aczkolwiek o ciazy wiedzialam juz przed zrobieniem testu i terminem miesiaczki wiec moze i tym razem trafilam 😋😆😇😄
 
Ja rowniez brak objawow. W dalszym ciagu tylko straszna sennosc i męczliwosc 😊

Dziewczyny dzis wizyta u nowego ginekologa. 10.15 dam znac po jak bylo ale prawdopodobnie wkoncu dostane zdjecie mojego bąbelka 🥰😍🤩 obym dostala 🤣 moze ten lekarz bedzie miec "papier do druku" bo sie zastanawiam juz czy po drodze nie kupic 😆😅 licze bardzo ze dostane to zdjęcie i wrzuce na tą stronę ramzi co poznają plec. Chociaz ja i tak jestem gleboko przekonana ze bedzie corka 🤣🤣🤣 zobaczymy w grudniu czy mnie instynkt mylil czy nie. Aczkolwiek o ciazy wiedzialam juz przed zrobieniem testu i terminem miesiaczki wiec moze i tym razem trafilam 😋😆😇😄
Oby 🤞 daj znać po wizycie a który tydzień masz ?
 
reklama
Do góry