reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja za chwilkę sprawdzę co mi wypisał do zrobienia i Ci podeślę :)
15880476188981683561372.jpg
 
reklama
@martini31 tak miałam..

Dopiero znalazłam w sobie siłę żeby do Was napisać ...

Moja intuicja niestety się nie pomyliła. Pęcherzyk urósł ale jest pusty i o bardzo'poszarpanym' kształcie. Mam odstawić progesteron i czekać na poronienie. Chciałabym uniknąć kolejnego zabiegu bo dopiero 6 miesięcy minęło od ostatniego więc liczę, że mój organizm tym razem sam się oczyści..
Bardzo chciałam tu z Wami byc aż do grudnia albo i długo dużej ale niestety tym razem też się nie udało [emoji25] jakoś w głębi ducha byłam przygotowana na ten scenariusz i mimo, że zabierze to kolejną cząstkę mojego serducha to boli to jakby mniej....
Dziewczyny życzę Wam spokojnych i zdrowych 9 miesięcy (w sumie to już 8), bardzo się cieszę Waszym szczęściem bo daje mi to nadzieję, że i do mnie kiedyś zapuka.
Musze na jakiś czas się odciąć od tego tematu żeby wrócić, że zdwojoną mocą.
[emoji3590]
:(:(
 
Martwią mnie brak objawów i to że te podbrzusze razem z jajnikiem bolą mnie ld tygodnia i od kilku dni strasznie mnie rwie o piecze w środku blizna po cc
Będzie dobrze 😁 mnie tez co jakis czas boli podbrzusze i jajnik ciagnie, ale lekarka powiedziała że mogę to czuć nawet przez całą ciążę ... Więc głowa do góry i myśl pozytywnie
 
Będzie dobrze 😁 mnie tez co jakis czas boli podbrzusze i jajnik ciagnie, ale lekarka powiedziała że mogę to czuć nawet przez całą ciążę ... Więc głowa do góry i myśl pozytywnie
Tylko mnie boli cały czas bez przerwy i ten ból nawet mnie w nocy wybudza i to mi się wydaje trochę dziwne ☹️ matko mam takiego stresa jakby to była moja 1 ciąża 🤦‍♀️
 
reklama
@martini31 tak miałam..

Dopiero znalazłam w sobie siłę żeby do Was napisać ...

Moja intuicja niestety się nie pomyliła. Pęcherzyk urósł ale jest pusty i o bardzo'poszarpanym' kształcie. Mam odstawić progesteron i czekać na poronienie. Chciałabym uniknąć kolejnego zabiegu bo dopiero 6 miesięcy minęło od ostatniego więc liczę, że mój organizm tym razem sam się oczyści..
Bardzo chciałam tu z Wami byc aż do grudnia albo i długo dużej ale niestety tym razem też się nie udało [emoji25] jakoś w głębi ducha byłam przygotowana na ten scenariusz i mimo, że zabierze to kolejną cząstkę mojego serducha to boli to jakby mniej....
Dziewczyny życzę Wam spokojnych i zdrowych 9 miesięcy (w sumie to już 8), bardzo się cieszę Waszym szczęściem bo daje mi to nadzieję, że i do mnie kiedyś zapuka.
Musze na jakiś czas się odciąć od tego tematu żeby wrócić, że zdwojoną mocą.
[emoji3590]
Tak mi przykro 😔 trzymaj sie kochana ❤
 
Do góry