reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

To już nie będę wam tu smutnych rzeczy pisać, żegnam się z wami i życzę zdrowych dzieci kochane!
Kochana strasznie mi przykro dolacz do tej grupy na fb. Bardzo duzo dziewczyn przeszlo podobne sytuacje jak ty. Napewno doradza jakie badania i byc moze gdzie do jakiej kliniki. Przyczyna i sposob jej rozwiazania musi byc! Trzymaj sie❤
 
reklama
I ta niewiedza, nie wiem dlaczego tak się dzieje, nie robią w tym kierunku badań... Muszę znaleźć jakiegoś profesora nawet od poronień co się dobrze zna, żeby to w końcu wyjaśnić. Czy ja po prostu przez ten kariotyp nie mogę normalnie mieć zarodka w macicy.
Mi po pierwszym poronieniu jak serduszko się zatrzymało, to robili badania zarodkowi ale nic nie wykryli. Ale jak U ciebie to już nie pierwszy raz to wypadałoby się konkretnie tym zająć :(
 
Leżę w szpitalu, mam 4,5cm torbiel w lewym jajniku i to chyba powoduje ból. W macicy pseudo pęcherzyk ale lekarz mówi, że to nie jest ciąża. Będę po prostu obserwowana. Jestem załamana, bez męża, sama...
Ogromnie mi przykro. Serce mi pęka jak czytam takie przykre wieści. Jakoś każdą stratę, która tu występuje, traktuję tak osobiście, przeżywam to. Ciężko to zrozumieć, pogodzić się i potem dalej żyć i udawać, że jest ok. Najważniejsze, że w domu będziesz mieć wsparcie. Życzę wszystkiego dobrego.
 
Pytam tak ogólnie chciałabym tam prowadzić ciążę i się poprostu zastanawiam ile będę musiała dopłacić ewentualnie. Ja mam pakiet standard chyba.
Jak chcesz rozszerzyc pakiet to popros o jego zakres. U nas rozdawali cala tabelke co sie zawiera a na co jest znizka. Tak czy siak wole prywatnie bo pzu ogranicza mnie do ich placowek. Nie wiem ile normalnie to kosztuje ja place grosze reszte pracodawca.
 
Jak chcesz rozszerzyc pakiet to popros o jego zakres. U nas rozdawali cala tabelke co sie zawiera a na co jest znizka. Tak czy siak wole prywatnie bo pzu ogranicza mnie do ich placowek. Nie wiem ile normalnie to kosztuje ja place grosze reszte pracodawca.
W PZU jest refundacja i osobiście chodzę do swojego ginekologa on wystawia mi fv z listą usług ktore świadczy i mi zwracają pieniądze. Szybko i sprawnie
 
reklama
@Migdalove ze sobą też smutki trzeba dzielić . Pisz . Po to jesteśmy.
Jesteśmy po to żeby Cię wesprzeć.
Da się tam spać dzisiaj ?
Masz kogoś na sali?
Przytulam Cię mocno .
Najważniejsze że masz wsparcie w Mężu.
I nie poddawajcie się ..
 
Do góry