reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny, zajrzałam do neta i podczas gorącego prysznica ciężko jest podnieść temperaturę ciała tak jak w wannie więc jest napewno bezpieczniejszy [emoji854]

Co do płci to ja nie mam totalnie przeczucia ale myślę że będzie chłopak bo mam wrażenie że jednak chłopców się więcej rodzi i jakoś wszędzie dookoła jak ciąża to chłopak [emoji14]

Jeśli chodzi o imiona to Leoś po dziadku niemęża, a córka Julka chociaż podobno Julek jak mrówków w ostatnich latach [emoji28] ale może nie w 2020?

Mi się podoba imię Aleksander ale partnerowi nie, a dla córki Laura, Matylda, Oliwka ale też niemaż jest przeciwny więc taki kompromis wypracowaliśmy jak wyżej ale to było jeszcze przed zajściem kilka miesięcy [emoji2960]

Mój segregator został odebrany ze sklepu przez kuriera więc jak dobrze pójdzie to jutro będę go miała albo w poniedziałek [emoji3]
Julek chyba nie tyle co Lilianek ostatnio. Co druga to liliana. Ostatnio na jednej z grup na fb jedna babka zapytala sie czy liwia czy lilianka i pod glosowaniem bylo z 10 komentarzy "ja mam lilianke". Pozwolilam sobie napisac ze liwia jest piekne imie...nie mowie ze lili nie ale co drugie dziecko teraz to lilianna to juz hejt na mnie od mam lilianek poleciał 😅 ale taka prawda niestety dziecku ciezko jest sie odnalezc kiedy w klasie 5 innych dziewczynek ma to samo imie...dla mnie slabo jesli o to chodzi.
 
reklama
Faktycznie rzadko spotykane :) ale ma w sobie to cos

A we wcześniejszych ciazach przeczucis ci sie sprawdzaly?

W pierwszej obstawialam chłopca
W drugiej dziewczynkę (Bo chcialam pewnie) chłopiec
W 3chcialam dziewczynkę wiadomo Ale nie obstawialam - chłopiec (Na ust dostalam panicznego śmiechu;)
W 4 chciałam córkę i tak też myslalam Ale wmawialam sobie że pewnie chłopiec.. wyszlo że dziewczynka to aż się pollakalam... zamówiłem się aż (ludzie w poczekalni pewnie myśleli że poronilam czy cos)
W 5 obstawialam Core I jest.

Chyba zrobię tak samo, też właśnie miałam anemię ,brałam przez 3 miesiace po 10mg, teraz jest ledwo w normie, a on kazał brac znow dipiero od 18 tyg...trochę dziwne

Felicja super imię rzadko spotykane😍


Też dużo imion dla dziewczynek mi sie podoba, dla chłopca będzie problem ,bo wykorzystalam już jedno które lubiłam
Ja mam kwas foliowy z zelazem firmy nutralite (W pierwszej ciazy mialam anemie i na tych witaminach z niej wyszlam- I w żadnej już nie mialam niedoborow)
 
Ostatnia edycja:
@Akuku
Ja mam kwas foliowy z zelazem firmy artistry (W pierwszej ciazy mialam anemie i na tych witaminach z niej wyszlam- I w żadnej już nie mialam niedoborow)
[/QUOTE]

Dzięki ❤ale nie mogę znaleźć w googlach tych witamin,chyba nie są łatwo dostępne.

Też bym się popłakała ze szcześcia jakby była córeczka,ale nastawiam się na drugiego chłopca ,zresztą po 3 latach starań to już nie jest takie ważne :)
 
Ostatnia edycja:
Ja z 3 synem pon2 latach też nie myslalam o płci Choc szok że 3 syn byl.

Proszę link

Właśnie patrzę że powiedzialam artistry (A to kosmetyki) chodziło mi o nutralite

Ciazowe zapalenie mózgu czas start.
 
reklama
Julek chyba nie tyle co Lilianek ostatnio. Co druga to liliana. Ostatnio na jednej z grup na fb jedna babka zapytala sie czy liwia czy lilianka i pod glosowaniem bylo z 10 komentarzy "ja mam lilianke". Pozwolilam sobie napisac ze liwia jest piekne imie...nie mowie ze lili nie ale co drugie dziecko teraz to lilianna to juz hejt na mnie od mam lilianek poleciał 😅 ale taka prawda niestety dziecku ciezko jest sie odnalezc kiedy w klasie 5 innych dziewczynek ma to samo imie...dla mnie slabo jesli o to chodzi.
Wiesz co nie koniecznie, ja mam na imie Anna, w klasie bylysmy 4 Anny, na studiach to juz nie mowie, ale jakos nigdy mi to nie przeszkadzalo, tak ze spoko 😉
Corka moja ma Susanna i jak do Polski lecimy to oczywiscie Zuzie sa na kazdym kroku, ale tutaj to chyba jest jedyna w szkole jak nie w dzielnicy. Za to najpopularniejsze jest imie Sofía, a to byl moj drugi wybor (i jest Susanna Sofía) ale ciesze sie, ze nie na pierwsze 😉
Co do Felicji to bardzo ladne imie, mi sie kojarzy z Felicja z bajki Ballerina 😍
 
Do góry