reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja mam na przemian, jeden dzień się nie mogę najeść, na drugi w ogóle nie czuję głodu 😱 Z zachcianek kiszona kapusta z marchewką i oliwą, mogłabym zjeść z kilogram 😬 I pomidory 😁
A u mnie śledzie i kabanosy. Wczoraj zrobiłam wielka brytfanke leczo. Już na śniadanie wcinam. Ciekawe ile wytrwa nie zjedzone [emoji23]
 
Mój mąż co do pierwszego bobasa był pewny ze będzie syn i jest syn , teraz mówi ze będzie drugi :) mi to totalnie obojętne ale chciałabym nadać moje wymarzone imię córeczce ☺️ także czekam niecierpliwie na dalszy rozwój sytuacji :)
Jakie to imię?? :) my w poprzedniej ciąży myśleliśmy kilka miesięcy nad imieniem dla chłopca i nic nie wymyśliliśmy. Teraz pewnie by było podobnie. Nawet zaczynam się zastanawiac czy imię po moim młodszym bracie to było by głupie? [emoji23]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tez nie. Chodzi tu o to ze temperatura ciala sie podnosi co jest niebezpieczne. Chodzi tu ogolnie o goraca wode nie sama kapiel w wannie ale prysznic rowniez. Ja uwielbialam kapac sie wrecz we wrzatku a teraz musze w letniej i to dla mnie jest okropno bo mi jest zwyczajnie zimno. No ale nie mozna w goracej.

Z tymi kąpielami najgorzej 😭 Czekam na lato z utęsknieniem, bo teraz to po prostu marznę 😕 Lubiłam się zawsze wyleżeć w wannie, a teraz raz dwa trzy i wyskok 😁
 
Do góry