reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Też chciałam o to zapytać 😁 ja w wannie i również mama mi mówiła aby woda nie była gorąca. Jeżeli chodzi o przesady to również słyszałam, że ciężarna nie powinna ubierać się na czarno ani chodzić na cmentarz. Ja raczej nie wierzę w takie rzeczy :)

Ja całe życie chodze w czarnym.. w ciazy równie :D

A macie dziewczyny jakies przeczucia co do płci? Albo preferencje?

Ja mam przeczucie na dziewczynkę I też bym tak chciala.

Tez nie. Chodzi tu o to ze temperatura ciala sie podnosi co jest niebezpieczne. Chodzi tu ogolnie o goraca wode nie sama kapiel w wannie ale prysznic rowniez. Ja uwielbialam kapac sie wrecz we wrzatku a teraz musze w letniej i to dla mnie jest okropno bo mi jest zwyczajnie zimno. No ale nie mozna w goracej.

Ja się lapie jak zwykle w gorącej, co innego chyba jak ktoś nie jest przyzwyczajony do takich kąpieli- prysznicy. Ja w letniej nie umiem ;)

Jakiej 😅😂 jesli chodzi o imie to przypuszczam ze moze wielu osobom sie nie podobac bo nie jest zbyt popularne ale moje wymarzone 🥰
Jakie ?

Dostałam nagły atak mdlosci po platkach kukurydzianych :/ sprowokowalam wymioty pomogło na chwile.. Ale trzymało krócej niż zwykle. Teraz jest już po. Chyba będę musiała sobie pomagać przy tak silnych mdlosciach że tylko na ziemi leżę :/
 
Felicja ❤ mojemu sie kojarzy jak delicjami 🤣 ale uwielbiam to imie. Mieszkam za granicą więc tu byloby jeszcze bardziej wyjatkowe 🥰

A Twój się zgadza na imię? U nas jest Alicja I Amelia (Alicja brzmi podobnie do Felicja :)

Mi się podoba Anastasia (Ana, Anusia) Zuzanna.. A dla chłopca hmm mamy Alexa Victora I Emila..
 
A macie dziewczyny jakies przeczucia co do płci? Albo preferencje?
Ja zawsze marzyłam o córeczce, kiedyś wróżyłam sobie z obrączki i wychodziła mi córeczka, z chińskiego kalendarza płci córeczka, ale mam przeczucie ze to 👦! I wiem, ze będą cyrki z imieniem, bo mi sie kompletnie nic nie podoba dla chlopca. Za to jak córeczka, to pewnie będzie Iga:)
 
A Twój się zgadza na imię? U nas jest Alicja I Amelia (Alicja brzmi podobnie do Felicja :)

Mi się podoba Anastasia (Ana, Anusia) Zuzanna.. A dla chłopca hmm mamy Alexa Victora I Emila..
Tak zgadza sie. Mojej mamie tez sie strasznie podoba. Dlatego jak bedzie coreczka od razu wiemy ze Felicja ale jak synek no to tu ciezka sprawa. Przepatrzylam mase stron i ani mi ani mojegu nic sie nie podoba 🙈 przegladalismy polskie i niemieckie i kompletnie nic nie zaiskrzylo 🤷‍♀️😅😂
Anastazja tez bardzo ladnie ❤
 
Hej hej,
Ale dużo do nadrabiania miałam ☺
Gratuluję wszystkich nowych pikających serduszek i przytulam dziewczyny które już ich nie zobaczą😢

Ja po wczorajszej wizycie dowiedziałam się tylko tyle,że beta przyrasta ( miałam kilka dni plamień) i za tydzień pierwsze usg .
Beta mnie nie pociesza, bo przy pustym jaju rok temu była prawie 20.000 więc to żaden wyznacznik dla mnie, pozostaje jeszcze tylko przeczekać ten tydzień i będzie juz wszystko wiadomo.

Wie któraś z was może czy suplementacja żelaza jest zalecana w pierwszych tyg ciąży ( jeżeli żelazo jest w dolnej granicy,ledwo się miesci w normie?)bo lekarz mi powiedział, ze dopiero mogę zacząć od 18 tyg suplementacje 65 mg...ale ja tam mu nie ufam ( młody norweski😉)
 
reklama
Felicja ❤ mojemu sie kojarzy jak delicjami 🤣 ale uwielbiam to imie. Mieszkam za granicą więc tu byloby jeszcze bardziej wyjatkowe 🥰
Faktycznie rzadko spotykane :) ale ma w sobie to cos
Ja całe życie chodze w czarnym.. w ciazy równie :D



Ja mam przeczucie na dziewczynkę I też bym tak chciala.



Ja się lapie jak zwykle w gorącej, co innego chyba jak ktoś nie jest przyzwyczajony do takich kąpieli- prysznicy. Ja w letniej nie umiem ;)


Jakie ?

Dostałam nagły atak mdlosci po platkach kukurydzianych :/ sprowokowalam wymioty pomogło na chwile.. Ale trzymało krócej niż zwykle. Teraz jest już po. Chyba będę musiała sobie pomagać przy tak silnych mdlosciach że tylko na ziemi leżę :/
A we wcześniejszych ciazach przeczucis ci sie sprawdzaly?
 
Do góry