reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja sądzę że będzie chłopak, a mąż że dziewczynka zobaczy co będzie 😉 na tą chwilę nie mogę się doczekać środy i pierwszego USG, aby zobaczyć tą kruszynke. Ale podobają mi się takie imiona jak Lena,Anastazja i dla chłopca Wiktor i Maciej.
Co do imion to mam kilka typów, ale sądzę że dopiero zaczyna się na nimi zastanawiać później po badaniach ...
Jeżeli chodzi o apetyt to ciągle głodna jestem, ale nie mam jakiś konkretnych zaścianek. Ostatnio po zjedzeniu obiadu zrobiło mi się niedobrze, ale nie wymiotowałam.
Jedynie mam problemy ze snem. Chodzę wcześnie spać bo jestem zmęczona, ale budzę się tak jak teraz o 2 lub 4 i przez jakiś czas nie mogę zasnąć.... Też tak macie ?
 
reklama
Ja tak samo czuje że chłopak mąż że dziewczynka kalendarz chiński też że dziewczynka a ponoć ten kalendarz ma sprawdzalność w 80procent
 
Witajcie 😊jak minela Wasza noc? U mnie tragedia poszłam spać o 21 że względu że Moja Córeczka o 5 wstaje ale ta noc była okropna ciągle się wybudzalam przez ból podbrzusza... Raz mocny i tępy raz lekki jak na okres dziewczyny serio martwi mnie to bo boli mnie w dzień w dzień od soboty
 
Dzień dobry! Zauważyłam u siebie kolejny objaw- po 5.00 budzę się na siusiu i od tego momentu nie mogę już zasnąć. Spokojnie mogłabym pospać do 8.30 nawet, bo pracuję zdalnie, ale nic z tego- i tak już chyba 4 dzień z rzędu. Co do imion- jeśli chłopiec na 100% Mikołaj, jeśli chodzi o imiona dla dziewczynek to nie możemy się zdecydować, bo podobają nam się różne- ale pewnie Lena lub Emilka :) nie mam przeczuć co do płci, oczywiście najważniejsze, żeby dzieciątko było zdrowe, ale marzy mi się chlopiec- jestem jedynaczka, a tata chciał mieć kiedyś syna, więc chociaż taka mała rekompensata ^^ z kolei mój mąż jest jedyną szansą na przedłużenie nazwiska i wiem, że teściowi też się marzy wnuk :)
 
Ja z synkiem czułam, że będzie chłopak (chociaż gdzieś z tyłu głowy miałam nadzieję na córcię), no ale się nie myliłam 😁
Teraz bardzo bym chciała córeczkę, ale znowu mam takie przeczucie jak z synkiem że będzie chłopak 😊
I co do imienia to tu jest właśnie problem, bo dla dziewczynki podobają mi się Amelia, Maja, Liwia, jeszcze pewnie coś by się znalazło, a dla chłopca nie wiem kompletnie..
 
Ja tak mam ze snem! Albo budze się 6.40 wczoraj, a dzisiaj 6.20 i koniec spania [emoji28]
Ja sądzę że będzie chłopak, a mąż że dziewczynka zobaczy co będzie [emoji6] na tą chwilę nie mogę się doczekać środy i pierwszego USG, aby zobaczyć tą kruszynke. Ale podobają mi się takie imiona jak Lena,Anastazja i dla chłopca Wiktor i Maciej.
Co do imion to mam kilka typów, ale sądzę że dopiero zaczyna się na nimi zastanawiać później po badaniach ...
Jeżeli chodzi o apetyt to ciągle głodna jestem, ale nie mam jakiś konkretnych zaścianek. Ostatnio po zjedzeniu obiadu zrobiło mi się niedobrze, ale nie wymiotowałam.
Jedynie mam problemy ze snem. Chodzę wcześnie spać bo jestem zmęczona, ale budzę się tak jak teraz o 2 lub 4 i przez jakiś czas nie mogę zasnąć.... Też tak macie ?
 
Powiedz mi czy Ty też boisz się takiej różnych wieku między maluchami? Moja Córeczka jest wczesniakiem po drodze mieliśmy kilka problemów lecz teraz jest wszystko dobrze😊 ale jest bardzo wymagającym dzieckiem które potrzebuje dużo uwagi nie umie się niczym zająć sama choćby na 2 minuty usypianie też jest tragiczne 🤦‍♀️
Tak. Właśnie tego boję się najbardziej. Mała usypia na kolanach, muszę bujać. Rzadko kiedy zdarzy się, że położy się obok i sama zaśnie. Ciągle tylko mama i mama, idę pranie na balkon powiesić to płacz przed drzwiami jak by że skóry obdzierali.. Zazdrosna jest nawet o lalkę czy psa który jest u brata. Bratanicę jak wezmę na ręce to już wogole obraza i płacz. Będzie ciężko. Tym bardziej, że ona bardzo nadpobudliwa, wszędzie jej pełno. Martwię się czy nie skoczy mi na brzuch. Czy jak się małe urodzi, Czy nie zrobi krzywdy z zazdrości..
 
reklama
Tak. Właśnie tego boję się najbardziej. Mała usypia na kolanach, muszę bujać. Rzadko kiedy zdarzy się, że położy się obok i sama zaśnie. Ciągle tylko mama i mama, idę pranie na balkon powiesić to płacz przed drzwiami jak by że skóry obdzierali.. Zazdrosna jest nawet o lalkę czy psa który jest u brata. Bratanicę jak wezmę na ręce to już wogole obraza i płacz. Będzie ciężko. Tym bardziej, że ona bardzo nadpobudliwa, wszędzie jej pełno. Martwię się czy nie skoczy mi na brzuch. Czy jak się małe urodzi, Czy nie zrobi krzywdy z zazdrości..
Oj tak Moja też tylko mama i mama i też jest bardzo zazdrosna 🤷‍♀️ będzie ciężko i to bardzo...
 
Do góry