reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Hej hej,
Ale dużo do nadrabiania miałam ☺
Gratuluję wszystkich nowych pikających serduszek i przytulam dziewczyny które już ich nie zobaczą😢

Ja po wczorajszej wizycie dowiedziałam się tylko tyle,że beta przyrasta ( miałam kilka dni plamień) i za tydzień pierwsze usg .
Beta mnie nie pociesza, bo przy pustym jaju rok temu była prawie 20.000 więc to żaden wyznacznik dla mnie, pozostaje jeszcze tylko przeczekać ten tydzień i będzie juz wszystko wiadomo.

Wie któraś z was może czy suplementacja żelaza jest zalecana w pierwszych tyg ciąży ( jeżeli żelazo jest w dolnej granicy,ledwo się miesci w normie?)bo lekarz mi powiedział, ze dopiero mogę zacząć od 18 tyg suplementacje 65 mg...ale ja tam mu nie ufam ( młody norweski😉)
Ja suplementuje sama. Mam ciagla anemie a teraz to w ogole chodze blada jak sciana, ciagle mi zimno, czuje ze jeszcze gorzej z moim zelazem. Mama mi kazala brac. Ona ma to samo z anemią i wszystkie ciaze od poczatku brala wiec jej ufam i faktycznie czuje sie juz troszeczke lepiej po czasie brania. Ostatnio badalam w lutym i byla lekka anemia teraz dopiero wybieram sie na powtorke ale u mnie zelaza nigdy za wiele 🙈
 
reklama
Mi też się mega podoba Felicja [emoji3590] a mąż, że nie ma mowy bo jemu się że Skoda(samochodem) kojarzy [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Felicja [emoji173] mojemu sie kojarzy jak delicjami [emoji1787] ale uwielbiam to imie. Mieszkam za granicą więc tu byloby jeszcze bardziej wyjatkowe [emoji3059]
 
Ostatnia edycja:
My dla synka mielismy kilka typów, ale jak zaczely sie przygody w ciąży, to wiedzialam juz, ze musi byc tylko Wiktor. Dzielny, waleczny Wiktor Zwycięzca :) i na szczęście dał rade. Nie mógł sie wiec inaczej nazywać :)
 
U nas dla dziewczynki:
Aleksandra - Ola :) jakos od zawsze nam sie podoba.. A ja mam strasznie wielka rodzinę.. I tylko jedna taka jest wiec spoko :) na drugie na pewno Magdalena. Zawsze chcialam zeby corka miala po mnie a syn po mężu drugie :)

Podoba nam sie jeszcze Zosia (zmarla babcia której obrączkę nosimy i moja chrzestna tak sie nazywały :)) i jeszcze Maja i Mia :)

A chlopcy to tragedia u nas imie wybrać... Same najładniejsze zajęte przez moje rodzenstwo... Maja w sumie 7 chłopców :/

Ale przoduje Filip (troche mnie odpycha ze ich tyle ostatnio sie rodzi 😂) ew. Michał, Artur, Tymek :) no tu bedzie tragedia...
 
U nas dla dziewczynki:
Aleksandra - Ola :) jakos od zawsze nam sie podoba.. A ja mam strasznie wielka rodzinę.. I tylko jedna taka jest wiec spoko :) na drugie na pewno Magdalena. Zawsze chcialam zeby corka miala po mnie a syn po mężu drugie :)

Podoba nam sie jeszcze Zosia (zmarla babcia której obrączkę nosimy i moja chrzestna tak sie nazywały :)) i jeszcze Maja i Mia :)

A chlopcy to tragedia u nas imie wybrać... Same najładniejsze zajęte przez moje rodzenstwo... Maja w sumie 7 chłopców :/

Ale przoduje Filip (troche mnie odpycha ze ich tyle ostatnio sie rodzi 😂) ew. Michał, Artur, Tymek :) no tu bedzie tragedia...
Ola, moja imienniczka 👍 Ole to fajne dziewczyny hihi 😂 🤭
 
My dla synka mielismy kilka typów, ale jak zaczely sie przygody w ciąży, to wiedzialam juz, ze musi byc tylko Wiktor. Dzielny, waleczny Wiktor Zwycięzca :) i na szczęście dał rade. Nie mógł sie wiec inaczej nazywać :)
Ja mialam byc Wiktor ale wyszla babka i jestem Wiktoria 😁 zawsze od malego kazdy kto slyszy moje imie to od razu ze jak zwycięzca i jak bylam dzieckiem to mega mnie to jakos podnosilo na duchu ze moje imie znaczy zwycięstwo wiec musze robic wszystko zeby zwyciężać...taka motywacja 😂🤣
 
Ja suplementuje sama. Mam ciagla anemie a teraz to w ogole chodze blada jak sciana, ciagle mi zimno, czuje ze jeszcze gorzej z moim zelazem. Mama mi kazala brac. Ona ma to samo z anemią i wszystkie ciaze od poczatku brala wiec jej ufam i faktycznie czuje sie juz troszeczke lepiej po czasie brania. Ostatnio badalam w lutym i byla lekka anemia teraz dopiero wybieram sie na powtorke ale u mnie zelaza nigdy za wiele 🙈

Chyba zrobię tak samo, też właśnie miałam anemię ,brałam przez 3 miesiace po 10mg, teraz jest ledwo w normie, a on kazał brac znow dipiero od 18 tyg...trochę dziwne

Felicja super imię rzadko spotykane😍


Też dużo imion dla dziewczynek mi sie podoba, dla chłopca będzie problem ,bo wykorzystalam już jedno które lubiłam
 
reklama
Dziewczyny, zajrzałam do neta i podczas gorącego prysznica ciężko jest podnieść temperaturę ciała tak jak w wannie więc jest napewno bezpieczniejszy [emoji854]

Co do płci to ja nie mam totalnie przeczucia ale myślę że będzie chłopak bo mam wrażenie że jednak chłopców się więcej rodzi i jakoś wszędzie dookoła jak ciąża to chłopak [emoji14]

Jeśli chodzi o imiona to Leoś po dziadku niemęża, a córka Julka chociaż podobno Julek jak mrówków w ostatnich latach [emoji28] ale może nie w 2020?

Mi się podoba imię Aleksander ale partnerowi nie, a dla córki Laura, Matylda, Oliwka ale też niemaż jest przeciwny więc taki kompromis wypracowaliśmy jak wyżej ale to było jeszcze przed zajściem kilka miesięcy [emoji2960]

Mój segregator został odebrany ze sklepu przez kuriera więc jak dobrze pójdzie to jutro będę go miała albo w poniedziałek [emoji3]
 
Do góry