reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Mój mąż co do pierwszego bobasa był pewny ze będzie syn i jest syn , teraz mówi ze będzie drugi :) mi to totalnie obojętne ale chciałabym nadać moje wymarzone imię córeczce ☺️ także czekam niecierpliwie na dalszy rozwój sytuacji :)
 
reklama
Mój mąż co do pierwszego bobasa był pewny ze będzie syn i jest syn , teraz mówi ze będzie drugi :) mi to totalnie obojętne ale chciałabym nadać moje wymarzone imię córeczce ☺ także czekam niecierpliwie na dalszy rozwój sytuacji :)
Jakie masz wymarzone imie? Podziel sie :)
 
Mój mąż co do pierwszego bobasa był pewny ze będzie syn i jest syn , teraz mówi ze będzie drugi :) mi to totalnie obojętne ale chciałabym nadać moje wymarzone imię córeczce ☺️ także czekam niecierpliwie na dalszy rozwój sytuacji :)
Tez mam wymarzone imie dla dziewczynki...no a dla chlopca nic nam sie nie podoba 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry