reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja na tamtym mieszkaniu lazienke mialam straszna. W takim sensie ze mimo iz ogrzewanie bylo na 24° to w lazience bylo mega zimno i to naprawde. Kiedy drzwi byly zamkniete temperatura siegala 16 stopni mimo ze w reszcie mieszkania az goraco a znowu jak sie drzwi otwieralo to az wialo. Nikt nie wie czemu...wlasciciel tez. No kapiel byla straszna. Ja zeby nie zamarznac puszczalam na wrzatek przez jakis czas zeby para ocieplila lazienke a pozniej wycierajac sie znowu wlaczalam na wrzatek zeby mnie ogrzewal...mieszkanie w kamiecicy zadbane wszystko ok ale ta lazienka niczym kostnica...nawet korzystanie z toalety to tak na szybciocha zeby nie zmarznac
U nas grzanie z miasta i max 23 stopnie jak już grzeją porządnie ale łazienka też zimną ale jednak da się wytrzymać. 😂 Na lato planujemy coś do ogrzewania łazienki. Bo jednak po ciepłej kąpieli nagłe zimno nie jest fajne. ;)
 
Hej, temat może trochę z innej beczki, ale dzisiaj zastanawiałam się, co dalej z moją pracą.Kiedy planujecie zanieść przełożonemu zaświadczenie o ciąży?
Ja planuje iść na zwolnienie szybciej niż planowałam wcześniej. Ale to zobaczymy co będzie na drugiej wizycie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Zawsze chciałam mieć córkę. Ale jakoś myśle, ze będzie chłopak ;)
W jednym i drugim widzę jednak plusy wiec najważniejsze to pomalutku do przodu, a jaka będzie płeć to najmniej ważne ;)
To ja w pierwszej ciąży miałam takie same odczucia i faktycznie okazalo sie, ze będzie synek. Teraz baaardzo bym chciała córeczkę :)
 
Do góry