reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Podusia pod brzuch do spania to bardzo dobra sprawa 🙂
I mi ciągle ciepło,a zawsze byłam zmarzlakiem 😅
Noce miewam kiepskie i spanie nadrabiam w dzień 😉
Też sie martwie,czy przez korone dostane sie do szpitala,czy czasem nie przyjdzie mi rodzić pod drzwiami IP....bo patrząc na to co sie dzieje to jest coraz gorzej....
 
reklama
Dziewczyny ja juz po wizycie. Wszystko z maluszkiem w porzadku. Wazy 2.3 kg w 33 tygodniu. Dostalam wczoraj plan porodu I bede wypelniac. Blizna po poprzedniej cesarce jest wystarczajaca gruba wiec jestem dobrej mysli, ze wszystko bedzie ok :) bardzo denerwowalam sie ta wizyta ze wzgledu na ocene blizny.
Udanych wizyt i trzymam kciuki za nas wszystkie:)
 
Hej, w co zamierzacie ubierac maluszki w szpitalu? W sensie jakie komplety zabieracie i jakie rozmiary? ;)
W moim mieście w sumie w każdym szpitalu ubierają w ich ciuszki, więc nie planuję brać swoich, lepiej potem nie przywozić tych wszystkich zarazków do domu. ;) Tylko na wyjście przygotowałam dwa komplety 56 i 62. Co włożę się okaże, ale pewnie 56, bo mój ziemniaczek jest mniej więcej o tydzień mniejszy niż średnia przewiduje. :D
 
Wlasnie chodzi mi o te komplety.. co konkretnie. Mialam rodzic w szpitalu w ktorym daja ubranka a tu jednak zmiana ze wzgledu na covid :/ Ja naszykowalam do walizki body z dlugim rekawem i pajace rozmiar 62 wszystko i teraz zastanawiam sie czy to dobry komplet czy zmienic. Na wyjscie biore jednak taki kombinezon misiowaty bo taki zimowy podobno nie powinno sie zakladac do fotelika bo pasy zle trzymaja wiec mam dodatkowo taki otulacz do fotelika.
 
Hejka. U mnie dzisiaj ciężki dzień, tzn.dziwne samopoczucie. Zaczęłam 38 tydz, rano ból głowy, jakaś padnięta byłam a potem jeszcze zwymiotowałam sie 3 razy. Brzuch się napinal kilka razy w ciągu dnia. Nie wiem czy po prostu taki dzien czy to objawy porodu🤔. Tydzień temu byłam u lekarza, rozwarcia jeszcze nie było, tylko szyjka miękka. Przekonam się jutro, może przejdzie, albo teraz już tak będzie... To moje pierwsze dziecko i nowe doświadczenia 😉.
 
reklama
Hejka. U mnie dzisiaj ciężki dzień, tzn.dziwne samopoczucie. Zaczęłam 38 tydz, rano ból głowy, jakaś padnięta byłam a potem jeszcze zwymiotowałam sie 3 razy. Brzuch się napinal kilka razy w ciągu dnia. Nie wiem czy po prostu taki dzien czy to objawy porodu🤔. Tydzień temu byłam u lekarza, rozwarcia jeszcze nie było, tylko szyjka miękka. Przekonam się jutro, może przejdzie, albo teraz już tak będzie... To moje pierwsze dziecko i nowe doświadczenia 😉.
A ja bylam w sumie na dwoch wizytach i znow mi nic o szyjce nie powiedzialy :/ tylko tyle ze na tym etapie jest taka jak powinna a co to znaczy to nie wiem 🤷🏼‍♀️
 
Do góry