reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Zwykle były to 3 dni ale przez wirusa skracają pobyt ;)

Dziś czuję, że młody jest nisko. I obudziłam się z dość silnym bólem pleców. A jak wasze samopoczucie? Ciekawe, która z nas pierwsza urodzi 😋
U mnie póki co cisza :( czasem jakiś delikatny ból ale nie jestem w stanie powiedzieć czy to macica czy coś innego.

Co do apteczki - nie mam nic, może kupię paracetamol, zapytam się położnej co powinnam mieć. Mam ten plus że na moim osiedlu jest apteka czynna 24h więc zawsze można szybko podskoczyć :)

Co do wypisu - u nas zawsze po 2 pełnych dniach wypisywali (no chyba że żółtaczka lub inne problemy są z dzieckiem/mamą).
 
Zwykle były to 3 dni ale przez wirusa skracają pobyt ;)

Dziś czuję, że młody jest nisko. I obudziłam się z dość silnym bólem pleców. A jak wasze samopoczucie? Ciekawe, która z nas pierwsza urodzi 😋
Dokładnie, ciekawe, która będzie pierwsza, ja mam termim na 29.11, więc coraz bliżej. Na pierwszej wizycie miał być początek grudnia, ale potem się zmieniło. W tym tygodniu mam wizytę, więc przekonam się na jakim jestem etapie ☺️
 
Ja zaczęłam 37 tydzień w czwartek wizyta i też się dowiem na jakim etapie jesteśmy.. Chciałabym się tak za dwa tygodnie rozpakować i mieć już to za sobą..
 
Dziewczyny A bierzecie rozek do szpitala ? Ja mam jeden gruby kupiony w smyku ale dokupilam drugi cienki i chyba do szpitala wezmę ten cienki... wszędzie pisze na wyprawkach żeby mieć rozek...
 
Dziewczyny A bierzecie rozek do szpitala ? Ja mam jeden gruby kupiony w smyku ale dokupilam drugi cienki i chyba do szpitala wezmę ten cienki... wszędzie pisze na wyprawkach żeby mieć rozek...
Ja nie biorę. W dwóch szpitalach, które biorę pod uwagę ciuszki daje szpital. Jedyne co dla dziecka mam wziąć to krem do pupy i pampersy :)
 
To ja muszę jeszcze raz spojrzeć bo chyba za dużo ubranek spakowałam. A z 5 kompletów- body+ półśpiochy, pajace i jeden sweterek, dwie czapki plus jedna zimowa, zimowy, pluszowy kombinezon. Rozmiary 56-62. Duży chyba się nie urodzi bo w 36 tygodniu miał niecałe 2500g ale wolę mieć coś większego też. W ogóle mam bardzo mało rzeczy z 56
Czytalam ze polspiochy wlasnie moga uciskac kikuta i wlasnie dlatego przyszykowalam taki komplet a teraz juz sama nie wiem..
 
Dziewczyny A bierzecie rozek do szpitala ? Ja mam jeden gruby kupiony w smyku ale dokupilam drugi cienki i chyba do szpitala wezmę ten cienki... wszędzie pisze na wyprawkach żeby mieć rozek...
Ja biore bo mam na liscie. Mam taki srednio gruby. A jestem i tak ciekawa w ktorym szpitalu ostatecznie wyladuje bo niby planowana cesarka a kto wie co z tymi testami bedzie. Dzisiaj 34+0 i jeszcze max 5 tygodni.. nie moge uwierzyc jak to zlecialo
 
reklama
Do góry