reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

A ja bylam w sumie na dwoch wizytach i znow mi nic o szyjce nie powiedzialy :/ tylko tyle ze na tym etapie jest taka jak powinna a co to znaczy to nie wiem 🤷🏼‍♀️
Właśnie miękka szyjka w 37 tyg taka powinna być, znaczy że prawidłowa na tym etapie, gdyby było rozwarcie to zbliża się poród. W sumie nie wiem może coś się u mnie zmieniło od 6 dni hihi. Co prawda do terminu jeszcze 3 tygodnie, ale nigdy nic nie wiadomo 🙆‍♀️😉.
Jeśli chodzi o ubranka, to na czas pobytu są szpitalne, bynajmniej w tym w którym planuję rodzic. Na wyjście mam body, kaftanik, pół śpiochy, skarpetki, czapka i właśnie taki kombinezon dla noworodka - zimowy. Muszę jeszcze przemyśleć czy czegoś nie zmienić 😉
 
reklama
Z ciuszkami na wyjście to jeszcze wszystko zależy od pogody,jak nie bedzie mrozu to nie bardzo dawać kombinezon zimowy,tylko lepiej misiowy i kocyk 🙂
 
Ja mam naszykowane na 56 tylko do szpitala. Nie przewiduje żeby był aż tak duży. I mam wezmę dwa pajace i po dwa body z portkami.
 
To ja muszę jeszcze raz spojrzeć bo chyba za dużo ubranek spakowałam. A z 5 kompletów- body+ półśpiochy, pajace i jeden sweterek, dwie czapki plus jedna zimowa, zimowy, pluszowy kombinezon. Rozmiary 56-62. Duży chyba się nie urodzi bo w 36 tygodniu miał niecałe 2500g ale wolę mieć coś większego też. W ogóle mam bardzo mało rzeczy z 56
 
To ja muszę jeszcze raz spojrzeć bo chyba za dużo ubranek spakowałam. A z 5 kompletów- body+ półśpiochy, pajace i jeden sweterek, dwie czapki plus jedna zimowa, zimowy, pluszowy kombinezon. Rozmiary 56-62. Duży chyba się nie urodzi bo w 36 tygodniu miał niecałe 2500g ale wolę mieć coś większego też. W ogóle mam bardzo mało rzeczy z 56
Teraz podobno w ekspresowym tempie się wychodzi ze szpitala, koleżanka rodziła tydzień temu w niedzielę, a w poniedziałek ją wypuścili.
 
Mi lekarz z mojego szpitala mówił, że jak wszystko jest ok to trzymają dwa dni. Bardziej jakoś wystraszyłam się tego ulewania i innych atrakcji i chyba dlatego tyle spakowałam. Z drugim będę bardziej świadoma 😋
 
U mnie dalej pełne dwie doby trzymają niestety. A czekam na ostateczną kwalifikacje do porodu domowego więc jeszcze cholera wie jak to będzie. Że szpitala chcilaabym się wypisać jak najszybciej ale ponoć w moim szpitalu też robią problemy z tym.
 
reklama
Mi lekarz z mojego szpitala mówił, że jak wszystko jest ok to trzymają dwa dni. Bardziej jakoś wystraszyłam się tego ulewania i innych atrakcji i chyba dlatego tyle spakowałam. Z drugim będę bardziej świadoma 😋
Tylko 2 dni? Z chłopakami byłam 5 i 6 dni,bo mieli żółtaczkę 😅
 
Do góry