reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny, mam takie pytanie czy wszystkie pomiary, które robią bobasowi na usg zgadzają Wam się z tygodniem ciąży czy macie jakieś np tygodniowe rozbieżności? Ps. Mam nadzieję, że dzieciaki się ułożą zgodnie z oczekiwaniami mam:) pozdrawiam i miłego dnia wszystkim życzę ;)
 
Cześć dziewczyny, mam takie pytanie czy wszystkie pomiary, które robią bobasowi na usg zgadzają Wam się z tygodniem ciąży czy macie jakieś np tygodniowe rozbieżności? Ps. Mam nadzieję, że dzieciaki się ułożą zgodnie z oczekiwaniami mam:) pozdrawiam i miłego dnia wszystkim życzę ;)
U mojego na połówkowych obwód brzuszka wyszedł prawie 3 tygodnie większy, reszta pomiarów większa o tydzień, moja doktor podejrzewała cukrzycę u mnie. Na szczęście krzywa wyszła książkowo, rośnie kluseczka😉
 
Cześć dziewczyny, mam takie pytanie czy wszystkie pomiary, które robią bobasowi na usg zgadzają Wam się z tygodniem ciąży czy macie jakieś np tygodniowe rozbieżności? Ps. Mam nadzieję, że dzieciaki się ułożą zgodnie z oczekiwaniami mam:) pozdrawiam i miłego dnia wszystkim życzę ;)
U nas wszystko sie zgadza oprocz glowki wieksza o tydzien i nozki dluzsza o 1,5 tyg. Mozliwe ze dlatego ze ja mam 170 cm a maz 190. A u Ciebie jak? :)
 
reklama
Dziewczyny miłego weekendu życzę!
Miałam dziś ciężka noc każde ułożenie było niewygodne krecilam się cała noc na łóżku a teraz boli mnie miednica aż utrudnia chodzenie😕
Ja ostatnio walcze z zasnieciem. Jak maly sie rozbryka to sie nie da :/ w nocy tez mnie budzi i tak sie wierce :( jeszcze 2 tygodnie pracy mi zostaly i bede mogla sobie mniej spac w nocy a wiecej w dzien 😁
 
Do góry