reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

@Rubi89 mojej bratowej dziecko ustawiło się prawidłowo do naturalnego porodu jakoś pod koniec 7 miesiąca. Już jest duży ale ma jeszcze miejsce na przekręcenie :) też nastawiła się na cesarkę

@ElaStyczna No racja. Najwcześniej moja mama urodziła moją siostrę- jakoś w połowie 6 miesiąca. 4 miesiące leżała w szpitalu bo waga powolnie wzrastała i w tych czasach mama mogła tylko raz dziennie zadzwonić i zapytać się o jej stan i ile przybrała. Nie wyobrażam sobie tego.

Mi chyba spokój zapewni 31 tydzień ;) tak jak ja byłam urodzona
 
reklama
My juz po wizycie :) maly wazy 850 g w 25+1 i Pani doktor mowila ze przyrasta prawidlowo. Lezy miednicowo czyli pupka w dol i mowila ze prawdopodobnie to on zdecyduje o rodzaju porodu a nie moje wskazania :D zrobila nam 3d i 4d i w koncu moge sobie go wyobrazic 😍mowila ze jest wszystko w porzadku nawet z jego biedna miedniczka i za 4 tyg mam III prenatalne a jutro czeka mnie krzywa..
 
Cześć dziewczyny:) ja po wizycie wszystko podobno dobrze i w wynikach badań i ogólnie, mały waży 917g, a mamy 27 tydzień skończony. Martwi mnie tylko trochę to, że zmienił pozycję i odwrócił się nóżkami w dół więc na dzień dzisiejszy grozi mi cesarka, ale Pani doktor powiedziała, że ona wierzy w grzeczność dzidziusia i że jeszcze się odwróci ;) pozdrawiam i powodzenia na dzisiejszych wizytach :)
Mój też teraz leży dupka do dołu, na poprzedniej wizycie był już główka do dołu. Ja już poznaje po tym jak kopie. I panicznie się boje cesarki bo mój lekarz sn pośladkowego się nie podejmie, już pytałam, i się tylko modle żeby się przestał już kręcić i dobrze ułożył
 
Cześć dziewczyny:) ja po wizycie wszystko podobno dobrze i w wynikach badań i ogólnie, mały waży 917g, a mamy 27 tydzień skończony. Martwi mnie tylko trochę to, że zmienił pozycję i odwrócił się nóżkami w dół więc na dzień dzisiejszy grozi mi cesarka, ale Pani doktor powiedziała, że ona wierzy w grzeczność dzidziusia i że jeszcze się odwróci ;) pozdrawiam i powodzenia na dzisiejszych wizytach :)
To już duże dziecko nie martw się na pewno jeszcze zmieni pozycje zmieni 🙂
Kurczę to mój jest duży bo ma podobną wagę ale jestem w 25 tygodniu
 
Hej. Byłam u tej położnej, godzinę sluchalam o porodzie i pielęgnacji noworodka, karmieniu...a przecież to wszystko wiem...
Mały miał wysoki puls ale nie wiem ile... jeśli echo serca wykaże że dalej coś z serduszkiem jest nie tak to będę pewnie rodzić w Olsztynie...90km od domu...
 
To ja myślałam że mój jest za duży bo dodatkowo zmagam się z cukrzycą a tu straszą makrosomia I w kółko powtarzają że lepsza jest troszkę niższa waga niż za wysoka
Zawsze można sprawdzić siatki centylowe: Link do: Waga dziecka w kolejnych tygodniach ciąży - TABELA - Kalendarz Ciąży

Ale myślę że póki lekarz nic nie mówi to nic tylko się cieszyć :)

Ja jutro mam badania, mam nadzieję że podejrzę młodego. Za tydzień w piątek 3 prenatalne - już nie umiem się doczekać :)
Dziś zaczynam 7 miesiąc! ❤️😁
 
reklama
Zawsze można sprawdzić siatki centylowe: Link do: Waga dziecka w kolejnych tygodniach ciąży - TABELA - Kalendarz Ciąży

Ale myślę że póki lekarz nic nie mówi to nic tylko się cieszyć :)

Ja jutro mam badania, mam nadzieję że podejrzę młodego. Za tydzień w piątek 3 prenatalne - już nie umiem się doczekać :)
Dziś zaczynam 7 miesiąc! ❤😁
Trzymam kciuki za dobre wiadomości 🙂 U mnie teraz miesiąc przerwy do kolejnej wizyty A 3 prenatalnych nie robię - odradzil mi mój lekarz stwierdził że I tak zrobi dokładniejsze pomiary w trakcie wizyty
 
Do góry