reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja juz po krzywej co przeszlam to nawet nie pisze. Cukier mam ponizej normy wiec teraz zastanawiam sie jak to jest w druga strone :/ ja pytalam swoja wlasnie o 3 prenatalne i mowila ze kazdej pacjentce zaleca a ona ma certyfikat i sama wykonuje. Ogolnie bylam nastawiona ze i tak bede je robic bo maly ma problem z miedniczka. Wczoraj w nocy myslalam ze nic nie pospie. Maly tak latal mi w brzuchu, ze nie wiedzialam czy cos sie mu dzieje.. ostatecznie musialam zrobic sobie 2 drzemki juz dzisiaj 😁
 
reklama
A jak sie poloze na prawym boku to od razu czuje jak sie odpycha. Po orawej stronie ma glowke i raczki i tak jakby mu przeszkadza ta strona :D gmera, wierci sie. Czasami boje sie ze mu glowke zgniote ale nie daje rade ciagle na lewej stronie lezec..
Mam podobnie 😂 ale jak już zasnę to nie kontroluję na jakim boku i jak śpię więc musi mi młody wybaczyć 😁
 
Cześć dziewczyny:) ja po wizycie wszystko podobno dobrze i w wynikach badań i ogólnie, mały waży 917g, a mamy 27 tydzień skończony. Martwi mnie tylko trochę to, że zmienił pozycję i odwrócił się nóżkami w dół więc na dzień dzisiejszy grozi mi cesarka, ale Pani doktor powiedziała, że ona wierzy w grzeczność dzidziusia i że jeszcze się odwróci ;) pozdrawiam i powodzenia na dzisiejszych wizytach :)
Też jestem po wizycie. Początek 28 tygodnia i waży 1000g. No i też ułożony nóżkami w dół. Lekarz stwierdził, że kolejne 4 tygodnie powinny zdecydować czy jest szansa na naturalny. Później już raczej będzie za duży na obracanie i szanse drastycznie zmaleją
 
Mój tez szaleje, z tydzień temu ewidentne kopał mnie w pęcherz więc siedział z nogami na dole, teraz trochę się przesunął, mam nadzieję, że ustawi się jak trzeba🙃 Ja już zaczęłam 29 tydzień, czyli decydujące najbliższe 3 tygodnie? Będę miała wizytę za dwa tygodnie, może się coś wyklaruje.
Miłego dnia dziewczyny, kciuki za wizyty🙂
 
reklama
Raczej tak bo z tego co mówił mi wczoraj lekarz po 32 tygodniu dziecko już jest za duże i szanse na obrocenie się po tym etapie są malutkie.

Miłego 😊
 
Do góry