reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja jutro zaczynam 17 tydzien, a apetytu dalej nie mam, zachcianki żadnej nie miałam... niby to mały problem, ale ja juz serio nie wiem co mam kupować jak jestem w markecie, bo na nic nie mam ochoty i nie wiem co gotowac i jak zaczęła się ciąża tak zaczęłam wyrzucać sporo jedzenia.. męczące to jest 😔 moglabym być karmiona przez jakas rurkę do żołądka, żeby tylko nie musieć jesc 😑
 
reklama
Trzymaj się tam kochana, mam nadzieję że wszystko będzie OK! ❤

Musi być.

Trzymaj sie. I mysle ze moze lepiej ze cie zostawili bo sie niepokoilas tym serduszkiem. Dobrze przebadają, w nocy bedziesz w razie co pod opieką...choc wiadomo w domu lepiej ale gdzie nie bezpieczniej jak nie w szpitalu 😂😅

Wiesz co Ja naprawde nie jestem z panikujacych.. 4 dzień serce wali jak szalone.. jednak dobrze że tu przyjechałam bo oni bez powodu nie zostawiają w szpitalu.. tymbardziej nie w sali do ciągłej obserwacji.
Jednak przenieśli mnie na normalną sale.. jest szansa że usnę:D

Oj przykro mi.. Nie dość że szpital to jeszcze zero spokoju

Już mnie przenieśli. Zobaczymy co dalej.

@Akuku
Wszystko będzie dobrze, my tu za Was trzymamy kciuki ✊✊

Dziękuję
 
Musi być.



Wiesz co Ja naprawde nie jestem z panikujacych.. 4 dzień serce wali jak szalone.. jednak dobrze że tu przyjechałam bo oni bez powodu nie zostawiają w szpitalu.. tymbardziej nie w sali do ciągłej obserwacji.
Jednak przenieśli mnie na normalną sale.. jest szansa że usnę:D



Już mnie przenieśli. Zobaczymy co dalej.



Dziękuję
No to teraz odpoczywaj ❤
 
My dziś z narzeczonym zrobiliśmy sobie dzień lenia! Prawie cały dzień w łóżku z filmem 😁 Przed chwila wróciliśmy z małego spaceru bo w końcu zrobiło się znośnie na dworze.. tak to duszno od rana
@Akuku Trzymam kciuki żeby wszystko bylo dobrze 👍🏻
 
reklama
Wiem że kaloryczne ale pieczone ziemniaczki z jak z ogniska w folii z maselkiem i do tego twarożek 😁 mniam ❤😍

Oooo i przypomniałąś mi o gziku który jadłam we Wrocławiu, ziemniaczki, twarożek, szczypiorek 😋 to teraz nie mam wyjścia tylko muszę sobie zrobić na dniach

Dziewczyny, jak Wasze humory? Mnie dziś tak wszystko wkurza, że szok 🙈 Mąż oczywiście najbardziej 😬 Macie huśtawki nastrojów i tym podobne?

Mnie mąż już przed ciążą denerwował a teraz zabiłabym go na każdym kroku, ostatnio potrafimy się kłócić i po pięć razy dziennie a w pracy muszę się hamować żeby nie odpyskować klientom bo coś mnie bardzo denerwują 🙈
 
Do góry