reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Witam jestem już po usg prenatalnym wszystkie parametry w normie. Niestety nie powiedział płci ale od poniedziałku bejbik urósł prawie centymetr. Teraz czekam na wynki testu papa który ma być za 10 dni I tu trochę się obawiam.
Gratulacje zdrowego bobaska. Ja też już jestem po usg prenatalnym i teście papa. Długo czekasz na wynik ja miałam po 2 dniach. Ale każda przychodnia pewnie ma swoje terminy. Jeszcze raz gratulacje.
 
A co sądzicie o położnych? Czytałam że u nich też można prowadzić ciąże. Czy trzeba mieć swoją położna?
Czytałam, że kobietom w ciąży należy się opieka położnej od 21tc. Wrzucam wycinek z informacją, punkt 4.
Ja zamierzam siebie wybrać położna i z tego korzystać, tym bardziej że to pierwsze dziecko 😉
 

Załączniki

  • IMG_20200619_163629.jpg
    IMG_20200619_163629.jpg
    279,7 KB · Wyświetleń: 49
Laseczki, na szybko zdjęcia :
spódniczka baaardzo elastyczna, na teraz trochę za szeroka w pasie, ale za miesiąc dwa będzie myślę w sam raz 😁 U mnie naciągnięta pod cycki, bo jestem karłem, chyba ją skrócę z 10 cm 🙈 No i na pewno lepiej będzie wyglądać, jak ktoś ma fajny tyłek i biodra, z moim płaskodupiem no to ekhem, jak widać xD

Sukienka baaaardzo obszerna, czuję się trochę jak w worku, ale jak wyżej - za jakiś czas pięknie zamaskuje brzuchol 😁
O te spódnice wszystkie sa takie długie?
 
Właśnie sobie powyciagalam z szafki i oglądałam moje dotychczasowe zakupy 😍 są urocze i bardzo mi się fajnie na sercu robi jak na nie patrze 😍😍😍
Kombinezon upolowałam przez przypadek, jak z ciekawości przeglądałam Vinted. Jest jak nowy, z przesyłką zapłaciłam 30zl, a ten sam w Smyku jest za 130zl. Poczułam się przez to mistrzem oszczędzania 😂😂😂 i coś czuję że na to konto wydam na inne rzeczy znacznie więcej niż powinnam bo już sobie znalazłam usprawiedliwienie że przecież oszczędzam 😎😂
 

Załączniki

  • IMG_20200619_152406.jpg
    IMG_20200619_152406.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 82
  • IMG_20200619_152334.jpg
    IMG_20200619_152334.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 94
  • IMG_20200619_152315.jpg
    IMG_20200619_152315.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 89
Właśnie sobie powyciagalam z szafki i oglądałam moje dotychczasowe zakupy 😍 są urocze i bardzo mi się fajnie na sercu robi jak na nie patrze 😍😍😍
Kombinezon upolowałam przez przypadek, jak z ciekawości przeglądałam Vinted. Jest jak nowy, z przesyłką zapłaciłam 30zl, a ten sam w Smyku jest za 130zl. Poczułam się przez to mistrzem oszczędzania 😂😂😂 i coś czuję że na to konto wydam na inne rzeczy znacznie więcej niż powinnam bo już sobie znalazłam usprawiedliwienie że przecież oszczędzam 😎😂
Śliczne:)
 
reklama
Właśnie sobie powyciagalam z szafki i oglądałam moje dotychczasowe zakupy 😍 są urocze i bardzo mi się fajnie na sercu robi jak na nie patrze 😍😍😍
Kombinezon upolowałam przez przypadek, jak z ciekawości przeglądałam Vinted. Jest jak nowy, z przesyłką zapłaciłam 30zl, a ten sam w Smyku jest za 130zl. Poczułam się przez to mistrzem oszczędzania 😂😂😂 i coś czuję że na to konto wydam na inne rzeczy znacznie więcej niż powinnam bo już sobie znalazłam usprawiedliwienie że przecież oszczędzam 😎😂
Ja w sumie nic jeszcze nie kupiłam, mąż kupił jeden zestaw małego batmana :D
Ja na razie przeglądam zdecydowanie drogie rzeczy ale takie ładne, ze cześć i tak kupie :D
Jestem absolutnie zakochana w tym śpiworku i może jak jeszcze będzie kiedy przestane wzdychać to może kupie :D podobno ma wystarczyc na pare sezonów to mniej mnie to 300zl boli :D

Co jest śmieszne bo j generalnie jestem cebula - kocham wyprzedaże, już teraz kupiłam dla siebie płaszcz na zimę bo za 50zl to lepiej niż za 300zl
Ale te niemowlęce rzeczy mnie rozczulają tak, ze niedługo popłynę 🤷🏻‍♀️
 
Do góry