reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Laseczki, na szybko zdjęcia :
spódniczka baaardzo elastyczna, na teraz trochę za szeroka w pasie, ale za miesiąc dwa będzie myślę w sam raz [emoji16] U mnie naciągnięta pod cycki, bo jestem karłem, chyba ją skrócę z 10 cm [emoji85] No i na pewno lepiej będzie wyglądać, jak ktoś ma fajny tyłek i biodra, z moim płaskodupiem no to ekhem, jak widać xD

Sukienka baaaardzo obszerna, czuję się trochę jak w worku, ale jak wyżej - za jakiś czas pięknie zamaskuje brzuchol [emoji16]
Zgrabna jesteś, to ciuszki za duże [emoji6]U mnie ta spódnica jest ciasna ,ale na tej stronie chyba też zależy od partii materiału, moja się nie naciąga aż tak,a szkoda bo ja mam dupsko i biodra [emoji1787]
 
Ja w sumie nic jeszcze nie kupiłam, mąż kupił jeden zestaw małego batmana :D
Ja na razie przeglądam zdecydowanie drogie rzeczy ale takie ładne, ze cześć i tak kupie :D
Jestem absolutnie zakochana w tym śpiworku i może jak jeszcze będzie kiedy przestane wzdychać to może kupie :D podobno ma wystarczyc na pare sezonów to mniej mnie to 300zl boli :D

Co jest śmieszne bo j generalnie jestem cebula - kocham wyprzedaże, już teraz kupiłam dla siebie płaszcz na zimę bo za 50zl to lepiej niż za 300zl
Ale te niemowlęce rzeczy mnie rozczulają tak, ze niedługo popłynę 🤷🏻‍♀️
Też się czaje na ten śpiworek, nawet ostatnio rozmawiałam o nim z mamą :) to świetne że może wystarczyć na dwa czy trzy sezony:)
 
Ja w sumie nic jeszcze nie kupiłam, mąż kupił jeden zestaw małego batmana :D
Ja na razie przeglądam zdecydowanie drogie rzeczy ale takie ładne, ze cześć i tak kupie :D
Jestem absolutnie zakochana w tym śpiworku i może jak jeszcze będzie kiedy przestane wzdychać to może kupie :D podobno ma wystarczyc na pare sezonów to mniej mnie to 300zl boli :D

Co jest śmieszne bo j generalnie jestem cebula - kocham wyprzedaże, już teraz kupiłam dla siebie płaszcz na zimę bo za 50zl to lepiej niż za 300zl
Ale te niemowlęce rzeczy mnie rozczulają tak, ze niedługo popłynę 🤷🏻‍♀️
Fajny ten śpiworek, wygląda porządnie 😀 Ja też będę jeszcze szukała śpiworka, ale ten kombinezon mi pasuje na początek i jako awaryjny, jakby dzidzia zabrudziła 😀
Wypatrzyłam też fajne kombinezony pod takie śpiworki, np. z wełny merynosa, ale czekam na jesień bo liczę że wtedy pojawi się większy wybór 👌
 
Strogonowa wyszla pyszna 😍😍😍 ide po dokładke 😁 nawet mój kucharz mówi że pycha. Mama sie smieje ze ona po 30 dopiero robila swoja 1 strogonowa a ja ze wszystkim tak do przodu wzgledem niej 🤣
 

Załączniki

  • 20200619_170024.jpg
    20200619_170024.jpg
    648,4 KB · Wyświetleń: 79
Ja odstawiłam od razu i było wszystko ok :-)
A jeszcze takie pytanie. Dziś mam 12+2 i jutro ostatni dzień na jaki mam duphaston... Lekarka kazała już odstawić (biorę jeszcze luteine dowcipna) i tak się zastanawiam czy nie za szybko z tym duphastonem mam zejść? Też w 12 czy tam 13 tyg odstawiłyście? Było wszystko ok?
 
Fajny ten śpiworek, wygląda porządnie 😀 Ja też będę jeszcze szukała śpiworka, ale ten kombinezon mi pasuje na początek i jako awaryjny, jakby dzidzia zabrudziła 😀
Wypatrzyłam też fajne kombinezony pod takie śpiworki, np. z wełny merynosa, ale czekam na jesień bo liczę że wtedy pojawi się większy wybór 👌
No ja właśnie na vinted się nie odnajduje, na olx tez nie... wiec będę pewnie szaleć na wyprzedażach. Teraz ogladam właśnie zimowe rzeczy bo są tańsze.
Takie upolowane rzeczy są super i sama dla siebie to jakoś umiem znaleźć. Ale dziecięcych nie bo nie wiem na co zwracać uwagę w ogóle.
 
reklama
Fajny ten śpiworek, wygląda porządnie 😀 Ja też będę jeszcze szukała śpiworka, ale ten kombinezon mi pasuje na początek i jako awaryjny, jakby dzidzia zabrudziła 😀
Wypatrzyłam też fajne kombinezony pod takie śpiworki, np. z wełny merynosa, ale czekam na jesień bo liczę że wtedy pojawi się większy wybór 👌
Ja zakupilam juz spiworek. Taki tylko szary. Akurat bedzie na pierwsza zime a na kolejną planuje juz konkretnie zainwestowac w jakis fajny aczkolwiek te zimy teraz takie są jak np dzisiejsza pogoda u mnie 😂
 

Załączniki

  • gluck-spiworek-z-kapturkiem-minky-srebrne-fala-szara-4d2edf4fdb884909a57a63f62c2f9b2b-bdc78623.jpg
    gluck-spiworek-z-kapturkiem-minky-srebrne-fala-szara-4d2edf4fdb884909a57a63f62c2f9b2b-bdc78623.jpg
    80,9 KB · Wyświetleń: 78
Do góry