reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja wlasnie ochoty brak... Od kwietnia nic a nic... Co mnie nie dziwni bo ja byłam w ciąży z Córeczka to też ochoty nie miałam

U mnie to samo, nic a nic🤷‍♀️

U mnie odwrotnie 😂 Ale liczę wg prenatalnych :)

Dziewczyny, dzisiaj wstałam z brzuchem 🙈

Ależ masz piękną figurę 😍
Dzień dobry dziewczyny ❤️ my dziś spalismy u moich rodziców bo u nas remont i zapomnieliśmy ze mój partner ma taką alergie na koty że od 4 rano się dusił więc nie pospałam.... Na szczęście ogarnęliśmy sytuację. Co do burzy to u nas codziennie od paru dni z rana jest, a później słońce i piękna pogoda.

Umawiacie się już na prenatalne 2 trym? Ja będę miała 6.07 czyli wtedy będzie to początek 19tc,jestem ciekawa jak jest u Was? Czytałam dzis dużo o usg 3/4d i bardzo chciałabym je wykonać ale to w późniejszej ciąży.

U mnie wszystkie usg ( I zwykle I prenatalne) robi mój lekarz, więc to będzie zwykła wizyta bez specjalnego umawiania
 
reklama
Znam ten stan...też się zmartwiam, boję się cieszyć ciążą..by nie zapeszyć. Może odetchnę jutro po prenetatalnych (mam nadzieję). W domu ciężkie z dni z chłopem, pogoda od paru dni do bani a to jeszcze bardziej nie nastraja tylko dołuje. Och te hormony....wczoraj ryczałam na filmie, a to nie był żaden wyciskacz łez.
Ja właśnie pierwszą dużą ulgę poczułam po prenatalnych.
A teraz codziennie uspokaja mnie detektor, między wizytami miesiąc różnicy.
 
Ja robiłam bez pappy bo jeszcze nie mam wyników ale z samego wieku itd wyszlo mi jeszcze mniejsze ryzyko niż u lekarza :)

Tez mam włosy! 😮


Jezu to najgorsze jak sie sni były. :D ja sie boje ze powiem przez sen imię i mnie mąż zje :D troche zazdrosny dalej jest.. Bo bylam z nim 5 lat 😂 co ciekawe moj były tez bedzie w tym roku tatusiem :D

Ja mam prenatalne 21+3 :)
Haha ja też byłam z byłym 5 lat no i jest już Tatusiem 😊 co do imienia to się nie obawiam bo Mój M ma tak samo na imię jak były 😅
 
Ja musze dziś iść na zakupy.
Idziemy na jakas taka elegancka kolacje do restauracji drogiego hotelu z pracy męża.
No i wszystko spoko ale ja się czuje dziś bardzo nieatrakcyjna :D żeby nie powiedzieć, ze czuje się jak kupa.

Niestety nie mam tak ładnej figury jak większość z Was wiec co przymierze teraz to mi się wyć chce. Tluste mam dupsko i tyle, przez co jak delikatnie widać brzuszek to raczej wyglada jakbym się na kwarantannie objadala.

A te zakupy tez do dupy jak nie można przymierzyć w sklepach.


Wiem, głupi powód do narzekania ale dziś naprawdę czuje się brzydka i fuj.
 
Ja musze dziś iść na zakupy.
Idziemy na jakas taka elegancka kolacje do restauracji drogiego hotelu z pracy męża.
No i wszystko spoko ale ja się czuje dziś bardzo nieatrakcyjna :D żeby nie powiedzieć, ze czuje się jak kupa.

Niestety nie mam tak ładnej figury jak większość z Was wiec co przymierze teraz to mi się wyć chce. Tluste mam dupsko i tyle, przez co jak delikatnie widać brzuszek to raczej wyglada jakbym się na kwarantannie objadala.

A te zakupy tez do dupy jak nie można przymierzyć w sklepach.


Wiem, głupi powód do narzekania ale dziś naprawdę czuje się brzydka i fuj.
Witaj w klubie ja jestem gruba i nie przesadzam ważne 92kg tez we wszystkim wyglądam jak kupa i tak się czuje od samego początku...
 
Hej dziewczyny, nie mam siły was nadrabiać na razie właśnie wstałam, poszła do łazienki i ledwo wróciłam do łóżka. Mierzę ciśnienie a tam:
 

Załączniki

  • received_652522272145165.jpeg
    received_652522272145165.jpeg
    75,1 KB · Wyświetleń: 52
  • received_2085634088247140.jpeg
    received_2085634088247140.jpeg
    82 KB · Wyświetleń: 48
Ale przeciez kleszcze to chyba od razu sie wczepiaja i nie chodza 🤔

Co do burz to ja tez uwielbiam 😊

@niemandin sliczny brzuszek ❤ Ja wczoraj jak kupowalam spodnie i poprosilam babeczke, zeby mi pomogla wybrac rozmiar, a ona tak no ale jeszcze Ci urosnie troche brzuch nie? A ja ze no tak jeszcze duzo, ale juz wygladam jakbym w 6 miesiacu byla 🙄
Nie wbija sie od razu. Szuka dobrego miejsca. Na piszczelu bylo mu troche za twardo. 😀😀😀
 
Witaj w klubie ja jestem gruba i nie przesadzam ważne 92kg tez we wszystkim wyglądam jak kupa i tak się czuje od samego początku...
Ja w sumie czułam się całkiem spoko ostatnio. A dziś jakoś... I jeszcze dziś akurat przydałoby się wyglądać i czuć ładnie i pewnie.

Mam jeszcze jedna sukienke w domu do zmierzenia a jak nie to serio czeka mnie wyprawa do galerii.

Ja w sumie nie wazę bardzo dużo ale za dużo jak na moje dobre samopoczucie. A myśl, ze będzie tylko gorzej nie pomaga 😂
 
reklama
Umawiacie się już na prenatalne 2 trym? Ja będę miała 6.07 czyli wtedy będzie to początek 19tc,jestem ciekawa jak jest u Was? Czytałam dzis dużo o usg 3/4d i bardzo chciałabym je wykonać ale to w późniejszej ciąży.
Umówiłam się jak wyszłam z prenatalnych na 28.07, wtedy będzie 21t0d. Do tego lekarza są mega kolejki dlatego już jestem zapisana. 3d też zrobię ale to chyba w 3 trymestrze 🤔
 
Do góry