reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Zrobilam wczoraj glupote i znioslam po schodach walizke. Wiem ale ciezko jest mi przyzwyczaic sie. Jestem osoba niezalezna. Dzisiaj wieczorem zaczely pobolewac mnie na dole plecy po prawej stronie. Zastanawiam sie czy to od tej walizki. Stresuje sie bo przy poronieniu mialam problemy z poruszaniem sie. Nawet z przekrecaniem w lozku. A teraz tylko cos zaboli. Moze od tej pechowej walizki bolec? Isc do lekarza?
W zdrowej ciąży można dźwigać. Co by miałaby zrobic wszystkie tez dziewczyny które są kolejny raz w ciąży. Ale obserwować zawsze warto.
 
reklama
Kupione były prosto od bacy , tylko żeby zabić tą bakterie musi być wysoka temperatura ...
Oj tam bez przesady! To nie byl surowy smierdziuch tylko uwedzony a jeszcze potem zgrillowany, i jeszcze akurat musialaby jakas bakteria sie w tym akurat serku przyplatac. Statystycznie malo prawdopodobne:) nie ma co sie przejmowac!
 
W zdrowej ciąży można dźwigać. Co by miałaby zrobic wszystkie tez dziewczyny które są kolejny raz w ciąży. Ale obserwować zawsze warto.
Mi lekarz powiedzial zeby tak ponad 10 kilo nie podnosic ale to chodzi wlasnie o zakupy czy walizki bo ze tak powiem waga dziecka rozklada sie inaczej niz podnoszenie dwoch 5 kilowycj toreb ziemniakow;)
 
O taK wlosy to ja też mam 😂
U mnie to samo! Masakra! Aż wczoraj już się wkurzałam i penseta wyrywalam 😂
Dzień dobry :) ale macie z tymi snami! Mi się dzisiaj śniło, że się pogubiłam w Gdańsku w komunikacji miejskiej i nie mogłam wrócić do domu 😂 dobrze że dzisiaj jadę samochodem na badania a w telefonie GPS bo z tym mózgiem ciążowym to nigdy nie wiadomo 🙈
Prenatalne mam na 12 a wizytę u gina na 15. Dzisiaj 12t+1d. Ciekawe co tam będzie widać :) i jednak wchodzę najpierw na USG i dopiero jeśli lekarz zasugeruje to po wizycie zrobię pappe.
A wczoraj słuchajcie nie wymiotowałam! 🥳 Stałam nad kiblem parę razy ale nic nie poszło. Jaka ulga :) oby dzisiaj chociaż do końca wizyt odpuściło 🤞
Trzymam kciuki za wszystkie współwizytujące dzisiaj 😁
O jesteś z okolic Gdańska? Przeoczyłam to wcześniej 😁 Ja mieszkam w Gdańsku 😁
 
@Rumiankowa ja w poniedziałek byłam w centrum handlowym, weszliśmy z mężemy tylko do Diverse bo widziałam na necie, że mają fajne sukienki oversize, wchodzimy do sklepu a tam normalnie można było do przymierzalni. A na rzeczy już przecenione był dodatkowo rabar -30% więc za sukienke zapłaciłam 60 zł 😄 a mąż przy okazji tez skorzystal i kupił sobie koszulę ;)
 
Umawiacie się już na prenatalne 2 trym? Ja będę miała 6.07 czyli wtedy będzie to początek 19tc,jestem ciekawa jak jest u Was? Czytałam dzis dużo o usg 3/4d i bardzo chciałabym je wykonać ale to w późniejszej ciąży.
No i jeśli możesz zmień wizytę właśnie na od 20t0d do 21t6d. Czytałam że dziecko w 18tygdoniu ma 250g a w 22 tygodniu ma już 500g i więcej widać jak jest większe. Ale zrobisz jak uważasz😊
 
Ja właśnie pierwszą dużą ulgę poczułam po prenatalnych.
A teraz codziennie uspokaja mnie detektor, między wizytami miesiąc różnicy.
Tez tak mialam ze po prenatalnych poczulam duza ulge i poinformowalam rodzine i przyjaciol, jeszcze obawy caly czas siedza w glowie ale to pewnie juz tak zostanie do konca bo ja jestem spora panikara:szok::szok:
 
reklama
Do góry