reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja burzy nie na widzę jak wiem ze sie zbliża to szybko zaslaniam i zamykam okna i wskakuje do łóżka zeby usnac zanim ona przyjdzie. ⚡Ale za to mój mąż to wielki fanatyk burz ⚡⚡⚡⚡potrafi stac i je godzinami ogladac i jeszcze marudzi ze slabo. A ja szczesliwa bo mnie nie 😀😀obudzila.
Też często marudzę że słaba 😂 ale wczoraj tak dawało że byłam zachwycona 😂
 
reklama
Wiecie co ja wczoraj mialam.Czulam że coś mi chodzi między nogaminami biorę ręką a tu kleszcz😲😲😲😲nawet nie chce pomyśleć co by było gdybym go nie zauważyła...potem nie mogłam usunąć bo się balam
Ja tez wczoraj wyczulam u siebie kleszcza po piszczelu sobie wedrowal . tez od razu strach i ogladanie czy dzies drugi dziad się nie czai🎮🎮
 
Ale przeciez kleszcze to chyba od razu sie wczepiaja i nie chodza 🤔

Co do burz to ja tez uwielbiam 😊

@niemandin sliczny brzuszek ❤️ Ja wczoraj jak kupowalam spodnie i poprosilam babeczke, zeby mi pomogla wybrac rozmiar, a ona tak no ale jeszcze Ci urosnie troche brzuch nie? A ja ze no tak jeszcze duzo, ale juz wygladam jakbym w 6 miesiacu byla 🙄
 
Ale przeciez kleszcze to chyba od razu sie wczepiaja i nie chodza 🤔

Co do burz to ja tez uwielbiam 😊

@niemandin sliczny brzuszek ❤️ Ja wczoraj jak kupowalam spodnie i poprosilam babeczke, zeby mi pomogla wybrac rozmiar, a ona tak no ale jeszcze Ci urosnie troche brzuch nie? A ja ze no tak jeszcze duzo, ale juz wygladam jakbym w 6 miesiacu byla 🙄
Kleszcz szuka jak najcieńszej skóry.
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny ❤️ my dziś spalismy u moich rodziców bo u nas remont i zapomnieliśmy ze mój partner ma taką alergie na koty że od 4 rano się dusił więc nie pospałam.... Na szczęście ogarnęliśmy sytuację. Co do burzy to u nas codziennie od paru dni z rana jest, a później słońce i piękna pogoda.

Umawiacie się już na prenatalne 2 trym? Ja będę miała 6.07 czyli wtedy będzie to początek 19tc,jestem ciekawa jak jest u Was? Czytałam dzis dużo o usg 3/4d i bardzo chciałabym je wykonać ale to w późniejszej ciąży.
 
Do góry