reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja musze dziś iść na zakupy.
Idziemy na jakas taka elegancka kolacje do restauracji drogiego hotelu z pracy męża.
No i wszystko spoko ale ja się czuje dziś bardzo nieatrakcyjna :D żeby nie powiedzieć, ze czuje się jak kupa.

Niestety nie mam tak ładnej figury jak większość z Was wiec co przymierze teraz to mi się wyć chce. Tluste mam dupsko i tyle, przez co jak delikatnie widać brzuszek to raczej wyglada jakbym się na kwarantannie objadala.

A te zakupy tez do dupy jak nie można przymierzyć w sklepach.


Wiem, głupi powód do narzekania ale dziś naprawdę czuje się brzydka i fuj.
Mi wlasnie wczoraj babeczka ze sklepu sama zasugerowala, ze skoro w sklepie nie mozna przymierzac, to zebym kupila, poszla do lazienki (Bo to w centrum handlowym), przymierzyla tam i jak mi nie pasuje to zebym przyszla oddac 😉 I faktycznie poszlam i przymierzylam, ale dobre bylo to nie oddawalam.
 
reklama
Ja w sumie czułam się całkiem spoko ostatnio. A dziś jakoś... I jeszcze dziś akurat przydałoby się wyglądać i czuć ładnie i pewnie.

Mam jeszcze jedna sukienke w domu do zmierzenia a jak nie to serio czeka mnie wyprawa do galerii.

Ja w sumie nie wazę bardzo dużo ale za dużo jak na moje dobre samopoczucie. A myśl, ze będzie tylko gorzej nie pomaga 😂
Nie musi być gorzej 😊 ja w ciazy z Córeczka przytyłam 12kg po porodzie było już - 10kg😊 nie karmiłam piersią 😊 ale coś czuję że ta ciąża ta mi w dupe bo strasznie puchnę 🤷‍♀️
 
Ja robiłam bez pappy bo jeszcze nie mam wyników ale z samego wieku itd wyszlo mi jeszcze mniejsze ryzyko niż u lekarza :)

Tez mam włosy! 😮


Jezu to najgorsze jak sie sni były. :D ja sie boje ze powiem przez sen imię i mnie mąż zje :D troche zazdrosny dalej jest.. Bo bylam z nim 5 lat 😂 co ciekawe moj były tez bedzie w tym roku tatusiem :D

Ja mam prenatalne 21+3 :)

Mój narzeczony też jest jeszcze trochę zazdrosny o mojego byłego, bo byłam z nim ponad 4 lata, ale już nie jesteśmy 5 lat ze sobą. Tylko, że ten człowiek jeszcze 2 tygodnie temu do mnie pisał wyznania miłosne, wiec się nie dziwie 🙈
 
Mi wlasnie wczoraj babeczka ze sklepu sama zasugerowala, ze skoro w sklepie nie mozna przymierzac, to zebym kupila, poszla do lazienki (Bo to w centrum handlowym), przymierzyla tam i jak mi nie pasuje to zebym przyszla oddac 😉 I faktycznie poszlam i przymierzylam, ale dobre bylo to nie oddawalam.
O! To niegłupie! Chyba tez tak zrobię ;)

Nie musi być gorzej 😊 ja w ciazy z Córeczka przytyłam 12kg po porodzie było już - 10kg😊 nie karmiłam piersią 😊 ale coś czuję że ta ciąża ta mi w dupe bo strasznie puchnę 🤷‍♀️

No pewnie nie musi być. Ale jakoś dziś czuje się jak orka wyrzucona na brzeg i nie umiem myśleć racjonalnie. Nie wiem czy to hormony ale serio nie wiem czy kiedykolwiek w życiu czułam się tak brzydka 😂 gdzie obiektywnie od wczoraj zmieniło się raczej niewiele a wczoraj takich rozkmin nie miałam...
 
Nie chodziło mi o kasę oczywiście, bardziej czy masz udział w wyborze, ale skoro tak, to super pomoc 😁👍
Taak 😂😂😂 wszystko sama wybieram 😊 aczkolwiek o hustawce co wczoraj zakupila nie mialam pojecia 😅 ale swietna jest. Nie chcialabym zeby mi ktos rzeczy dla dziecka wybieral zreszta mama raczej by mi tego nie zrobila bo wie ze gusty inne 😂
 
O! To niegłupie! Chyba tez tak zrobię ;)



No pewnie nie musi być. Ale jakoś dziś czuje się jak orka wyrzucona na brzeg i nie umiem myśleć racjonalnie. Nie wiem czy to hormony ale serio nie wiem czy kiedykolwiek w życiu czułam się tak brzydka 😂 gdzie obiektywnie od wczoraj zmieniło się raczej niewiele a wczoraj takich rozkmin nie miałam...
Hormony robią jednak swoje 😅
 
U mnie hormony chyba daja w kość od tygodnia becze z byle powodu nerwa mam strasznego codziennie czytam wasze posty ale nic mnie nie cieszy nie mysle jeszcze o lozeczkach ubraniach itp bo ciągle czuje niepokój czy wszystko bedzie dobrze nie umiem sie cieszyć juz idzie 14 tydzień A fiksuje coraz bardziej boje sie nadal powiedzieć rodzinie bo mysli ze cos bedzie nie tak. Jeszcze nie wiem co sie dzieje nie jem wiecej niz przed ciążą nawet mniej tak mi sie wydaje A kg leca do góry jak oszalał napompowana jestem jak balon aaaaaa to nie jest moj czas . W poniedziałek idę na wizytę moze sie troche uspokoje. Gratuluję dziewczyny udanych wizyt .
Łączę się w bólu...mam podobnie na wszystkich frontach... jeszcze się pokłóciłam dzisiaj z mężem i mam wszystkiego dość...

Gratuluję wczorajszych dobrych wiadomości i trzymam kciuki za dzisiejsze [emoji3590]
I obyście miały lepszy nastrój niż ja...
 
A ja od 4:30 Nie śpię. Wczoraj coś brzuch czułam ale nie był to ból tylko uczucie takiego rozciągania, dziewczyny macie cos takiego ?

I co zrobiłam? [emoji16] bo już nie robiłam tego dłuższy czas - posłuchałam serduszka [emoji170][emoji173] więc może zaraz z powrotem zasnę [emoji873]

Aczkolwiek pewnie już nici że snu [emoji16]

Ja mam wizytę co 5 tygodni, serio gdyby nie ten detektor to można by było w paranoję popaść, ja tam się cieszę, że go kupiłam [emoji16]

Pięknego Dnia! [emoji873][emoji256]
Tak mam taki bol rozciagajacy raz po lewej a raz po prawej stronie, jak jest wiekszy to lykam magnez z potasem i mam wrazenie ze mi troche przechodzi. Lekarka mi tak polecila. A lek to aspargin, juz wyprobowalam wszystkie magnezy przed ciaza i ten jedyny tylko na mnie dziala.
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny ❤ my dziś spalismy u moich rodziców bo u nas remont i zapomnieliśmy ze mój partner ma taką alergie na koty że od 4 rano się dusił więc nie pospałam.... Na szczęście ogarnęliśmy sytuację. Co do burzy to u nas codziennie od paru dni z rana jest, a później słońce i piękna pogoda.

Umawiacie się już na prenatalne 2 trym? Ja będę miała 6.07 czyli wtedy będzie to początek 19tc,jestem ciekawa jak jest u Was? Czytałam dzis dużo o usg 3/4d i bardzo chciałabym je wykonać ale to w późniejszej ciąży.
Rowniez bede miala 06.07 ale wtedy bede w 16+0 😍
 
Do góry