reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

U mnie hormony chyba daja w kość od tygodnia becze z byle powodu nerwa mam strasznego codziennie czytam wasze posty ale nic mnie nie cieszy nie mysle jeszcze o lozeczkach ubraniach itp bo ciągle czuje niepokój czy wszystko bedzie dobrze nie umiem sie cieszyć juz idzie 14 tydzień A fiksuje coraz bardziej boje sie nadal powiedzieć rodzinie bo mysli ze cos bedzie nie tak. Jeszcze nie wiem co sie dzieje nie jem wiecej niz przed ciążą nawet mniej tak mi sie wydaje A kg leca do góry jak oszalał napompowana jestem jak balon aaaaaa to nie jest moj czas . W poniedziałek idę na wizytę moze sie troche uspokoje. Gratuluję dziewczyny udanych wizyt .

Znam ten stan...też się zmartwiam, boję się cieszyć ciążą..by nie zapeszyć. Może odetchnę jutro po prenetatalnych (mam nadzieję). W domu ciężkie z dni z chłopem, pogoda od paru dni do bani a to jeszcze bardziej nie nastraja tylko dołuje. Och te hormony....wczoraj ryczałam na filmie, a to nie był żaden wyciskacz łez.
 
reklama
Dzień dobry :) ale macie z tymi snami! Mi się dzisiaj śniło, że się pogubiłam w Gdańsku w komunikacji miejskiej i nie mogłam wrócić do domu 😂 dobrze że dzisiaj jadę samochodem na badania a w telefonie GPS bo z tym mózgiem ciążowym to nigdy nie wiadomo 🙈
Prenatalne mam na 12 a wizytę u gina na 15. Dzisiaj 12t+1d. Ciekawe co tam będzie widać :) i jednak wchodzę najpierw na USG i dopiero jeśli lekarz zasugeruje to po wizycie zrobię pappe.
A wczoraj słuchajcie nie wymiotowałam! 🥳 Stałam nad kiblem parę razy ale nic nie poszło. Jaka ulga :) oby dzisiaj chociaż do końca wizyt odpuściło 🤞
Trzymam kciuki za wszystkie współwizytujące dzisiaj 😁
Super! Oby tak dalej ☺️😁 i trzymam kciuki za prenatalne !! 😘
 
A jeszcze pytanie do tych Pań, które robiły Pappa i zrobiły sobie statystyki z tego linku co wysłała @Ilona88, wyszło Wam podobnie?
@Piernik98 ile U Ciebie było odchylenia?
Ja robiłam bez pappy bo jeszcze nie mam wyników ale z samego wieku itd wyszlo mi jeszcze mniejsze ryzyko niż u lekarza :)
Ja mam delikatną i w jej miejscu strasznie mi urosly wlosy takie az ciemne 😔😒😢 w ogole brzuch mi sie owłosił a nigdy nic na nim nie roslo 🤣
Tez mam włosy! 😮
Jestem Dziewczyny witam się 😊 odprowadziłam córeczkę do żłobka 😊matko jaki ja miałam erotyczny sen 😂 co najlepsze nie było tak Męża tylko mój były 😂😂

Jezu to najgorsze jak sie sni były. :D ja sie boje ze powiem przez sen imię i mnie mąż zje :D troche zazdrosny dalej jest.. Bo bylam z nim 5 lat 😂 co ciekawe moj były tez bedzie w tym roku tatusiem :D
Dzień dobry dziewczyny ❤ my dziś spalismy u moich rodziców bo u nas remont i zapomnieliśmy ze mój partner ma taką alergie na koty że od 4 rano się dusił więc nie pospałam.... Na szczęście ogarnęliśmy sytuację. Co do burzy to u nas codziennie od paru dni z rana jest, a później słońce i piękna pogoda.

Umawiacie się już na prenatalne 2 trym? Ja będę miała 6.07 czyli wtedy będzie to początek 19tc,jestem ciekawa jak jest u Was? Czytałam dzis dużo o usg 3/4d i bardzo chciałabym je wykonać ale to w późniejszej ciąży.
Ja mam prenatalne 21+3 :)
 
Dzień dobry dziewczyny ❤ my dziś spalismy u moich rodziców bo u nas remont i zapomnieliśmy ze mój partner ma taką alergie na koty że od 4 rano się dusił więc nie pospałam.... Na szczęście ogarnęliśmy sytuację. Co do burzy to u nas codziennie od paru dni z rana jest, a później słońce i piękna pogoda.

Umawiacie się już na prenatalne 2 trym? Ja będę miała 6.07 czyli wtedy będzie to początek 19tc,jestem ciekawa jak jest u Was? Czytałam dzis dużo o usg 3/4d i bardzo chciałabym je wykonać ale to w późniejszej ciąży.

Ja mam 16 lipca będzie u mnie w tedy 20+0 czyli początek 21 tc :) a dziś jadę do swojego gina na wizytę licze na usg 😜
 
Dziewczyny bylam rano na badaniach... Tutaj wiocha to nie ma ciężarnych przodem..30 osob przede mną i czekam... Po pol godziny ktos mowi, ze w tamtych drzwiach tez robią ale tam bez skierowania i płatne.. Myslalam ze padne. Pytam czy serio i pukam.. I w minute zrobilam... Kurde jakbym wiedziala to bym od razu tam szla.. Bo i tak place 🤦‍♀️jeszcze wyniki na necie i juz dzisiaj..
A tam morfologie musialam odbierać osobiście... Masakra. A to wiadomo ze naczczo 😂 i juz mnie ssało
 
Nie. Dlatego ze mama wczesniej ogląsa te wszystkie rzeczy na żywo jakie są. Np wozek, przejedzie nim itp no a ja jednak mohe sobie w inrernecie tylko popatrzec. Po za tym my jakhysmy kupowali to tak po troszku bo sa duzy wydatek na raz no a moi rodzice sie pieniedzmi nie przejmuja bo to juz taki moment zycia gdy ma sie wszystko do czego sie dążyło. Zanim kupi to uzgadnia wszystko ze mną jakie itp. Ja oczywisciw bede im wciskac pieniążki za to wszystko jak przyjadą ale wiem ze nie wezmą 😔 no i mama zamawia z tym rabatem -40% przez kuzunke prosto u niej w sklepie, ja bym tak srednio miala jak 😂

Nie chodziło mi o kasę oczywiście, bardziej czy masz udział w wyborze, ale skoro tak, to super pomoc 😁👍
 
Dzień dobry dziewczyny ❤️ my dziś spalismy u moich rodziców bo u nas remont i zapomnieliśmy ze mój partner ma taką alergie na koty że od 4 rano się dusił więc nie pospałam.... Na szczęście ogarnęliśmy sytuację. Co do burzy to u nas codziennie od paru dni z rana jest, a później słońce i piękna pogoda.

Umawiacie się już na prenatalne 2 trym? Ja będę miała 6.07 czyli wtedy będzie to początek 19tc,jestem ciekawa jak jest u Was? Czytałam dzis dużo o usg 3/4d i bardzo chciałabym je wykonać ale to w późniejszej ciąży.

Ja dopiero po wizycie u mojej pani ginekolog (26) będę się umawiać bo w sumie chce żeby mi wyjaśniła i poleciła do kogo ;) czy tak jak prenatalne czy już w luxmedzie można czy jak to działa ;)

Ale ja mam czas jak mam termin na druga polowe grudnia :p
 
Ja burzy nie na widzę jak wiem ze sie zbliża to szybko zaslaniam i zamykam okna i wskakuje do łóżka zeby usnac zanim ona przyjdzie. ⚡Ale za to mój mąż to wielki fanatyk burz ⚡⚡⚡⚡potrafi stac i je godzinami ogladac i jeszcze marudzi ze slabo. A ja szczesliwa bo mnie nie 😀😀obudzila.
U nas wczoraj też przeszła burza trwało dosłownie chwilę a u sąsiadów dach zerwał na budynku gospodarczym troszkę dalej pół dach z domu. A padało I wiało może tylko pół godziny A dziś od rana znów paro I duszno
 
reklama
Znam ten stan...też się zmartwiam, boję się cieszyć ciążą..by nie zapeszyć. Może odetchnę jutro po prenetatalnych (mam nadzieję). W domu ciężkie z dni z chłopem, pogoda od paru dni do bani a to jeszcze bardziej nie nastraja tylko dołuje. Och te hormony....wczoraj ryczałam na filmie, a to nie był żaden wyciskacz łez.


Ja też tak miałam dokładnie nawet kiedyś mnie wyrzuty złapały że znajomym powiedziałam... Ale pierwszy trym najgorszy jak to przeszłyśmy to przed nami już z górki mówię Wam ❤️ musimy się cieszyć ciąża bo te parę miesiący to minie nawet nie będziemy wiedzieć kiedy :D
 
Do góry