reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja tez umieralam z glodu. Zajadalam sie cukierkami. Pozniej przez ten cukier dziecko sie tak wiercilo ze go zmierzyc nie mogl 🤣🤣🤣 ja ogolnie zawsze tak mam ze np moge pol dnia nie jesc i mi nie burczy w brzuchu ale jak jestem gdzies typu szkola wazny egzamin lekarz itp to potrafi mi burczec z glodu zaraz po wejsciu mimo ze jadlam np 10 minut temu. Teraz zjadlam specjalnie zanim weszlam do poczekalni i juz czuje ze mnie skręca z glodu...😳😳😳 a burczenie na glos jest okropnie nieprzyjemne 🤣😂🤣
moje też szalało po tym batoniku 😂 mi się zawsze chce siku. Przed wizytą u gin mogę pojść do toalety 10 minut wcześniej a i tak mam wrażenie że znowu mam pełny pęcherz
 
reklama
moje też szalało po tym batoniku 😂 mi się zawsze chce siku. Przed wizytą u gin mogę pojść do toalety 10 minut wcześniej a i tak mam wrażenie że znowu mam pełny pęcherz
To mi sie chce zaqsze dwójke 😂😂😂 serio od kad pamietam jak tylko mam miec wizyte u ginekologa i jestem juz na miejscu to mam straszne parcie 😒😔 nie wiem czy to od nerwow jakos czy jak...pewnie tak 😂
 
Ja przed prenetalnymi musiałam wyjść pochodzić zjeść słodkie i wrócić bo córka nie chciala w ogóle współpracować 😂
z synkiem miałam to samo na pierwszych prenatalnych, lekarz go szturchał, czekał chyba z 10 min czy się odwróci i nic. później obrócił się dosłownie na sekundę i znowu wypiął na nas dupkę 😂 siedzieliśmy tam w sumie chyba z godzinę, nie miałam wtedy nic słodkiego do zjedzenia.
 
Hej Dziewczyny, przez weekend zrobiłam sobie wolne od śledzenia forum, a od poniedziałku leżę z bólem głowy, mam chyba ponad 200 stron do nadrobienia, nie wiem czy podołam 🙈😉
Mam tylko nadzieję że w międzyczasie u Was same dobre wieści, postaram się nadrobić 😀 miłego popołudnia!
 
Rany, pojechałam na zakupy, wracam i 30 stron, aleście się rozgadały 🙈

Co do książek i kryminałów to czytałam tylko Stiega Larssona, jak ktoś nie czytał to polecam trylogię 😁

Pokoik będziemy urządzać w przyszłym roku, bo musimy w tym celu zlikwidować garderobę (😭😭😭), a na razie młode będzie miało kącik u nas, ale mamy dużą sypialnię, więc się pomieścimy 😁 Natomiast co do koncepcji... Na pewno zero różu 😅 Ewentualnie jakiś przygaszony i w minimalnych ilościach 😁 Podobają mi się właśnie te leśne zwierzątka, widziałam takie akcesoria ❤️ Albo odcienie beżu, granat, brąz coś w ten deseń 🙂

Kciuki za dzisiaj wizytujące! ✊
 
To mi sie chce zaqsze dwójke 😂😂😂 serio od kad pamietam jak tylko mam miec wizyte u ginekologa i jestem juz na miejscu to mam straszne parcie 😒😔 nie wiem czy to od nerwow jakos czy jak...pewnie tak 😂
możliwe mi się w sumie dwójki nigdy się nie chciało ale miałam parę razy sytuację że bałam się ze puszczę gazy. Oczywiście zaraz przed wizytą było wszystko ok i na nic się nie zapowiadało 😅 chyba to wszystko jest na tle nerwowym bo innego wytłumaczenia nie widzę 😂
 
Ja Cobena polecam, ale wiadomo nie każdemu wszystko podchodzi. Ostatnio zabrałam się za Kinga, bo tyle osób polecało, ale zdecydowanie nie dla mnie. Męczyłam się strasznie🤷‍♀️
 
reklama
Ja juz po. Zrobil usg tak jak mowilam 😄 nastepna wizyta tak jak miala byc czyli 26.06 dzidzia ma 8.5cm. Ssała kciuk i mocno kopała. Prawdopodobnie bedzie córcia 😍🥰 jak pytalam o plec powiedzial ze na nastepnej wizycie za 2 tyg powie w 100% ale na dzien dzisiejszy nic miedzy nóżkami nie urosło 😂 a na bakterie w moczu antybiotyk.
 

Załączniki

  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1592398379321_6679002891981735649.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1592398379321_6679002891981735649.jpeg
    225,7 KB · Wyświetleń: 89
Do góry