reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja juz po. Zrobil usg tak jak mowilam 😄 nastepna wizyta tak jak miala byc czyli 26.06 dzidzia ma 8.5cm. Ssała kciuk i mocno kopała. Prawdopodobnie bedzie córcia 😍🥰 jak pytalam o plec powiedzial ze na nastepnej wizycie za 2 tyg powie w 100% ale na dzien dzisiejszy nic miedzy nóżkami nie urosło 😂 a na bakterie w moczu antybiotyk.
Gratulacje ❤️❤️❤️
 
reklama
Do mnie doszły dzisiaj pierwsze ubranka 😍 stwierdziłam, że wykorzystam wyprzedaże i kupię kilka ciuszków z motywem świątecznym :) wydaje mi się, że kolorystycznie są uniwersalne :)
 

Załączniki

  • IMG_20200617_100659.jpg
    IMG_20200617_100659.jpg
    473,5 KB · Wyświetleń: 60
Ja polecam. Wygodnie się na tym śpi, szczególnie jak brzuszek będzie większy albo jak kręgosłup daje o sobie znać.


Jakbym o moim mężu czytalam. Przeważnie kupi coś nie tak i ceny przez to też są z kosmosu jak on na zakupy się wybiera 🤦


Na jaką dostawke się zdecydowałaś?


Też ostatnio myślalam o strojach kąpielowych i nic w rozsądnej cenie co by mi się spodobało nie znalazłam. Może któraś pomoże? Wskaże jakiś sklep z fajnymi kostiumami dla ciężarnych?


Tak mi przykro, że takie wiadomości dostałaś na prenatalnych. Do czasu wyników pappy nic tak naprawdę nie jest przesadzone. Trzymam mocno za Ciebie a raczej za Was kciuki i myślami jestem z Wami 😗 oby wszystko skończyło się tylko na strachu i dzidziuś urodził się zdrowy..


Przepiękna jest 🥰😍
Kinderkraft
 
My teraz przemalowalismy sypialnię na biel z zielenią boho, wiec wszystko bedzie albo bladorozowo-bialo-butelkowe albo granatowo-bialo-butelkowe :) z poduszką C tez czekalam na plec, bo chcę kupic taką ktora potem może być otulaczem z materacykiem pod kolor. W zwiazku jednak z tym, ze już mnie bola plecy i kark, zamówię ją chyba zanim płeć będzie potwierdzona 😅
Marzę, zeby mieć jednokolorowa wyprawkę, dlatego planuje zaczekać na potwierdzona płeć :) będę chciała sama uszyć kokon, poduszkę do karmienia i spania, otulacz do łóżeczka, rożki itd. Mam nadzieję, że na początku lipca będzie już wiadomo, kto tam siedzi 😍😍🤩
 
A tak z ciekawości macie jakieś wizje pokoiku czy na razie za wcześnie żeby o tym myśleć?

Ja większość będę robić sama z pomocą mojej bardzo utalentowanej siostry ^^ będzie górsko, zielono, z leśnymi zwierzątkami.
Jak o tym myślę to przeprowadziłabym się jutro żeby zacząć się urządzać :D A to dopiero na jesieni😆

Bo widziałam, ze wrzucałyście naklejki balonów ale zastanawiam się czy tylko ja jestem nienormalna, że mam już motyw przewodni😆
Mi tak szkoda tego mieszkania bo dużo pracy w nie włożyłam , ale myśleliśmy ze już nam wystarcza 4 pokoje hehe , a tu niespodzianka . Wiadomo syn 14 lat musi mieć swój oddzielny bez maluchów . Mąż się uparł i to sprzedamy a kupiliśmy jeszcze większe .... jak myśle o kolejnych wykończeniach i bieganiu po budowlanych to mi słabo


Ooo super temat tu powstał. Myślicie wogole o pokoiku dla dziecka od razu? My niby mamy jeden pokój wolny ale myślałam że na razie i tak będzie spało z nami a pokoik urządzimy jak będzie gotowe... Jak Wy to widzicie i rozwiązujecie? Jestem mega ciekawa bo jest jeszcze trochę czasu.
My natomiast wzięliśmy się ostro za remont mieszkania aby bardziej je 'przystosować' dla dzidzi... I też już mam dość latania po budowlanych 😂😂

Cieszę się z Wami z udanych wizyt 💕 ja właśnie jadę na swoją wizytę w 17tc i też mam nadzieję że mojej dziewczynce nic nie wyrosło od badań prenatalnych 😂😂
 
Ja "Komórkę" czytałam w gimnazjum :D pożyczyła mi koleżanka, dugą książką było chyba "Cujo " a trzecia "Podpalaczka" lub "Sklepik z marzeniami". Czytałaś może "Pod kopułą"? koleżanka mi ją zachwalała i "Gra Geralda" ta druga średnio mi podeszła pierwszej jeszcze nie miałam w łapkach
Mam pod kopułą i czytałam, chyba z 2tys stron ma 😱 ona jest też z wątkiem historycznym bo o zamachu na prezydenta, fajna była- całkiem szybko się czytało :D jeszcze podobała mi się ta nowa seria : pan mercedes, znalezione nie kradzione i ta trzecia :D
 
Ooo super temat tu powstał. Myślicie wogole o pokoiku dla dziecka od razu? My niby mamy jeden pokój wolny ale myślałam że na razie i tak będzie spało z nami a pokoik urządzimy jak będzie gotowe... Jak Wy to widzicie i rozwiązujecie? Jestem mega ciekawa bo jest jeszcze trochę czasu.
My natomiast wzięliśmy się ostro za remont mieszkania aby bardziej je 'przystosować' dla dzidzi... I też już mam dość latania po budowlanych 😂😂

Cieszę się z Wami z udanych wizyt 💕 ja właśnie jadę na swoją wizytę w 17tc i też mam nadzieję że mojej dziewczynce nic nie wyrosło od badań prenatalnych 😂😂
Ja właśnie nie mam pojęcia jak to rozegrać. Nasza sypialnia jest mikro i pewnie nie wejdzie tam żadna dostawka :/ łóżeczko też średnio... A mamy obok dwa pokoje, które w planach były dla dzieci :p i chyba tam będzie Bobo, kupie nianie i czujnik oddechu i będę najwyżej łazić w nocy :)
 
Ja właśnie nie mam pojęcia jak to rozegrać. Nasza sypialnia jest mikro i pewnie nie wejdzie tam żadna dostawka :/ łóżeczko też średnio... A mamy obok dwa pokoje, które w planach były dla dzieci :p i chyba tam będzie Bobo, kupie nianie i czujnik oddechu i będę najwyżej łazić w nocy :)
Mi by sie nie chciało tak łazić 😅 no ale jak nie ma wyjscia to wiadomo ze trzeba 😊
 
reklama
Do góry