reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hej dziewczyny. Czy ktoras z was moze mi pomoc. Bylam na usg jednak lekarz mowi ze widzi pecherzyk I zalko zolte. Nie powiedzial ktory tydzien. Czy ktos moze mi powiedziec?
Ja z tego zdjęcia nie umiem wyczytać a powinno być u góry po prawej stronie bardziej napisane który tydzień i dzień. A są wymiary tylko i pęcherzyk widoczny. Ja nawet na tym zdjęciu nie widzę ciałka zoltego
 
Dziewczyny a mowilyscie juz bliskim o ciazy? Nie chodzi mi o meza/partnera, ale reszte rodziny jak np rodzice itp
O mojej wie tylko mama mąż i dwie dobre koleżanki które potrafią trzymać język za zębami. Resztę się dowie dopiero po wizycie jak będzie zarodek i serduszko albo dopiero z początkiem czerwca jak ukończę 14tc
 
O mojej wie tylko mama mąż i dwie dobre koleżanki które potrafią trzymać język za zębami. Resztę się dowie dopiero po wizycie jak będzie zarodek i serduszko albo dopiero z początkiem czerwca jak ukończę 14tc
U mnie wie tylko maz i znajoma z pracy. W piatek ide na wizyte i jak bedzie wszystko ok to powiem mamie, corce i babci. Taki jest plan. Ale zobaczymy co bedzie
 
Akuku mnie wycinali woreczek zolciowy doslownie 3 miesiace temu. Tez mialam ta kolke od
@Akuku nic mi nie dolega, moge jesc wszystko i nie mam problemow ani z bolem brzucha ani z biegunkami.

Zaczelo sie tak ze poszlam do lekarza z bolami w centralnej czesci brzucha i mnie odsylali na 550 badan zanim zrozumieli ze to przez kamienie. Dopiero jak sie z tym bujalam juz pare miesiecy to mi sie zaczely kolki po prawej stronie. Normalnie takie uczucie jak kolka po bieganiu tylko mocniejsza. Mialam tylko 2-3 ataki zanim mnie wyslali na operacje wiec akurat z kolka sie nie meczylam dlugo.

Ale fajnie, u mnie stwierdzili kamienie w poprzedniej ciazy, a poszlam do lekarza bo czulam ruchy jakby dziecka.. A w ciazy wtedy nie byłam.. I wyszło, że mam kamienie. Moni troche już ataków mialam , dziś w nocy kolejny na szczęście nie taki mocny, bywa że hm jakbym miała przytomność stracić:(

Twoja to już duża panna. Na pewno chętnie pomoże przy bobasku ale i zazdrość myślę, że jest normalna jak się w domu pojawia maleństwo i mama i tata nie są już na 100% dla tego pierwszego dziecka ;)

Wiecie, że u mnie nigdy nie było zazdrości :)

Hej niestety mam ciagle plamienia leżę od wczoraj staram się wogole nie wstawać 😢

Daj znać co powie lekarz. Moja mama krwawila normalnie żywą krwią przez 3 miesiące i urodziła zdrowego syna (nawet nie wiedziała o ciazy wtedy)
Trzymam kciuki.

@Nata84 nie zastanawiaj sie tylko wsiadaj w auto i na szpital, lepiej sprawdzic niz zalowac ze nic sie nie zrobilo....

Hej dziewczyny,
Ja ta ciążę przechodzę gorzej, strasznie wali mi serce, w piatek mialam puls 108... myslalam ze zejde. Szybko sie mecze, cokolwiek nie zrobie i zadyszka, nawet kladac sie do wyra potem sapie jak kon. Tamta ciaza oprocz koncowki, byla bezproblemowa a ta czuje ze da mi w kosc :(

Ojej jak ja Cię rozumiem :( ja plus mam trochę wyższy niż zwykle, ale najgorsze dla mnie są ataki kamieni teraz w ciazy.. nie miałam ich rok A teraz co chwilę :(
Do tego jestem bez sił A 5 dzieci potrzebuje mamy.. od jutra szkola-tzn dostajemy zadania i muszę to z dziećmi przerobić.
 
U mnie wie tylko maz i znajoma z pracy. W piatek ide na wizyte i jak bedzie wszystko ok to powiem mamie, corce i babci. Taki jest plan. Ale zobaczymy co bedzie
Napewno będzie wszystko w porządku [emoji3059][emoji3059] wy wszystkie prawie wizyty w tym tygodniu a ja jeszcze muszę czekać tydzień grrr
 
reklama
Do góry