reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

A ja zazdroszczę Tobie :D pierwsze ust bede miala ok 12 tc.. jutro mam położna.. przez telefon.
Ciążę uczą mnie cierpliwosci
A czemu tak późno? Jesteś z UK?

Wiesz co ja na ogół jestem cierpliwa tylko że już przeszłam ciąże bezzarodkowa w sierpniu 2019 i zdaniem lekarzy i internetu nie pojawia się już w kolejnych ciazach ale jesteśmy tylko ludźmi i teoria mówi dużo a w praktyce się jeszcze więcej dzieje. I mam stresa że znowu będzie bezzarodkowa choć i tak jak na mnie myślę pozytywnie i mam tylko dni kiedy wpadam w dola i myślę negatywnie.
 
reklama
Ja mam widoczne zyly na piersiach i na miednicy jakby...rozchodza sie od miejsc intymnych na biodra i 1 taka konkretna zyla idzie od midnicy az do polowy brzucha ja widac bez przygladania sie. Mam skore cienka i delikatna ale zyly nigdy nie byly widoczne.
Ja tam nie zauważyłam. Ale na piersiach to masakra. Te główne żyły wychodzą mi aż na dekold. Zauważyłam to parę dni temu przy kąpieli. A te krwinki w koło brodawek są co raz wyraźniejsze i większe i nabierają koloru ala fioletowego.
 
A ja zazdroszczę Tobie :D pierwsze ust bede miala ok 12 tc.. jutro mam położna.. przez telefon.
Ciążę uczą mnie cierpliwosci
Nie macie polskiego gina w uk?
Ja z irl i w poprzedniej ciazy chodzilam prywatnie do polskiego gina co miesiac na badania, bie mowie o wizytach w szpitalu te tez byly
 
Ja tam nie zauważyłam. Ale na piersiach to masakra. Te główne żyły wychodzą mi aż na dekold. Zauważyłam to parę dni temu przy kąpieli. A te krwinki w koło brodawek są co raz wyraźniejsze i większe i nabierają koloru ala fioletowego.
Te "krwinki" to ja zawsze widoczne mialam i sie zastanawialam co to jest i czy kazdy takie ma cyz ja jakas dziwna jestem 🤣🤣🤣
 
Te "krwinki" to ja zawsze widoczne mialam i sie zastanawialam co to jest i czy kazdy takie ma cyz ja jakas dziwna jestem [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Ja właśnie nie miałam mimo olbrzymich piersi. Mam takie zboczenie że zawsze przy kąpieli je oglądam do okola[emoji1787][emoji1787][emoji1787] i zauważyłam takie dziwadła.
 
5+4 dokladnie. Wiesz mieszkam w uk a tu sa dosc konowaly. I tak sie zastanawiam czy do zaplodnienia moglo dosc wczesniej:/

To w uk Ci tak wcześnie usg zrobili - szok.

A czemu tak późno? Jesteś z UK?

Wiesz co ja na ogół jestem cierpliwa tylko że już przeszłam ciąże bezzarodkowa w sierpniu 2019 i zdaniem lekarzy i internetu nie pojawia się już w kolejnych ciazach ale jesteśmy tylko ludźmi i teoria mówi dużo a w praktyce się jeszcze więcej dzieje. I mam stresa że znowu będzie bezzarodkowa choć i tak jak na mnie myślę pozytywnie i mam tylko dni kiedy wpadam w dola i myślę negatywnie.

Tak z uk. Rozumiem. To trzymam kciuki za Cb :)

Nie macie polskiego gina w uk?
Ja z irl i w poprzedniej ciazy chodzilam prywatnie do polskiego gina co miesiac na badania, bie mowie o wizytach w szpitalu te tez byly

Mieszkam ok 3 godz od większych miast tam są kliniki ust Ale drogie A pl gin to nie wiem gdzie najbliżej Edi albo Glasgow (choc nie wie. Czy już tam jest)
 
reklama
Do góry