reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
9+5, brałam tylko czystą luteinę 100 mg 2x na dobę.
W takim czasie nie powinno się tak nagle redukować ilości przyjmowanego progesteronu. Może to spowodować gwałtowny spadek hormonu i zaczną się spowrotem plamienia. Spróbuj wyprosić chociaż receptę od gina, a jak się to może jakaś apteka Ci da a doniesiesz receptę?
Ja bym nie odstawiała tak gwałtownie luteiny
 
A od kilku tyg właśnie jestem nie do życia bez chęci na co kolwiek sprzątać mi się nie chciało prac gotować również to wstawałam czy leżałam kręciło mi się w głowie jak czegoś nie zjadłam. Lekko mnie mdliło a dzisaj jakby ręka odjol
 
W takim czasie nie powinno się tak nagle redukować ilości przyjmowanego progesteronu. Może to spowodować gwałtowny spadek hormonu i zaczną się spowrotem plamienia. Spróbuj wyprosić chociaż receptę od gina, a jak się to może jakaś apteka Ci da a doniesiesz receptę?
Ja bym nie odstawiała tak gwałtownie luteiny

Udało mi się u innej lekarki rodzinnej :) Dzięki za odpowiedź! Tak myślałam, że to nie jest dobry pomysł :(
 
Ja właśnie czekam na pobranie , głupia umówiłam się na 11.15 . Umieram . Wymiotuje okropnie od 6 😩 mi kazała lekarka przyjść po 2 tygodniach od ostatniej wizyty z wynikami :)
 
Ja nasłuchuje odgłosy. Jak natrafiam na dzidzie to bije równomiernie serduszko nie da się tego pomylic z dźwiękiem żyły np naszej. Co do moich tętnic jakiś to na maxie miałam koło 90 swoje a jak już w tle słyszałam bicie serca i przybliżałam i czekałam to wzrastało ładnie i świeciło na zielono, że to dziecko. Z Twoich zdjęć ciężko mi coś odczytać bo jak np wzielam do góry sondę po znalezieniu dzidzi i wartość była 160 np to ona się chwilowo utrzymywała mimo iż sonda była w powietrzu. Wiec najlepiej jest jak nasłuchujesz dźwięku bicia serca. Ja dzidzie znalazłam i jest ciagle w tym samym miejscu pod pępkiem ale nisko na wysokości bioder gdzieś.
Tu na obu wykresach wylapalo chyba nie wiem. Slychac bardzo cichutko na moim...musze wymienic sluchawki na inne. Na tym 1 jest rownomierna wartosc prawie, przylozylam bardzo nisko na brzuchu wtedy a na 2 skacze bo inne miejsce bylo ale w wiekszosci miedzy 150/160 tak samo. Nie wiem co to znaczy to FM obok FHR 🤔 pojawilo mi sie w 1 wykresie i z sercem nisko na tabeli...nie moge na necie nic znalezc.
 

Załączniki

  • Screenshot_20200518-104734_AngelSounds.jpg
    Screenshot_20200518-104734_AngelSounds.jpg
    138,3 KB · Wyświetleń: 44
  • Screenshot_20200518-104754_AngelSounds.jpg
    Screenshot_20200518-104754_AngelSounds.jpg
    148,6 KB · Wyświetleń: 42
A od kilku tyg właśnie jestem nie do życia bez chęci na co kolwiek sprzątać mi się nie chciało prac gotować również to wstawałam czy leżałam kręciło mi się w głowie jak czegoś nie zjadłam. Lekko mnie mdliło a dzisaj jakby ręka odjol

Może po prostu powoli ustępują objawy? :) Bądź dobrej myśli ❤️
 
reklama
Do góry