reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Cześć!
czy któraś z Was przyjmowała duphaston luteinę i acard na raz? Ja łykam wszystko od 2 tygodni i czytam na różnych stronach i nigdzie nie znalazłam podobnej sytuacji... martwię się
 
Dziewczyny słuchałam serduszka.. znalazlam I z lewej i na srodku. :o czy to może być echo ? Nigdy tak mi się nie zdarzyło.. Ale może też nie szukałam 2 miejscach ?
Nie mogę nigdzie znaleźć takiego info, bo w pl w 11 tyg wszyscy są już po usg.
 
Trzymam kciuki ! Najpiękniejsze to jest dźwięk tego serduszka wiec koniecznie zmień słuchawki albo może jakas głośność musisz ustawić może ? Próbuj ✊🏻😁
Bede probowac jeszcze. Laduje sluchawki i zobaczymy bo przez te slychac jakby calyczas takie no nie wiem jakby sie odlaczaly 😂
 
Nie da sie za posrednictwem youtube...tylko facebook albo twitter 🤔😔 no ale powyzej 150 to chyba raczej nie bylo juz moje bo wylapalam urywkami kilka razy w tym samym miejscu..sama nie wiem bede probowac za kilka dni bo jest dosc wczesnie to nic dziwnego ze sie ciezko na dluzej doszukac
Jak wstawisz filmik na you tubę to potem link znyoutuba wkleić tu.

Ja nasłuchuje odgłosy. Jak natrafiam na dzidzie to bije równomiernie serduszko nie da się tego pomylic z dźwiękiem żyły np naszej. Co do moich tętnic jakiś to na maxie miałam koło 90 swoje a jak już w tle słyszałam bicie serca i przybliżałam i czekałam to wzrastało ładnie i świeciło na zielono, że to dziecko. Z Twoich zdjęć ciężko mi coś odczytać bo jak np wzielam do góry sondę po znalezieniu dzidzi i wartość była 160 np to ona się chwilowo utrzymywała mimo iż sonda była w powietrzu. Wiec najlepiej jest jak nasłuchujesz dźwięku bicia serca. Ja dzidzie znalazłam i jest ciagle w tym samym miejscu pod pępkiem ale nisko na wysokości bioder gdzieś.

Czy słychać u Cb w różnych miejscach ?
Popatrzysz prosze ? Ja słyszę ewidentnie w 2. I nie wiem czy może to być echo ? Różnica ok 10 cm między jednym A drugim znalezieniem

Wstałam o 5 ponieważ Moja córka o tej wstaje 🤦‍♀️😂😂 choćbym chciała dłużej pospać to nie mogę

Rozumiem, ja nawet jakby mnie dzieci obudziły to na pewno nie byłabym pełną energii :D
Możesz iść na wizytę dla uspokojenia ?

A od kilku tyg właśnie jestem nie do życia bez chęci na co kolwiek sprzątać mi się nie chciało prac gotować również to wstawałam czy leżałam kręciło mi się w głowie jak czegoś nie zjadłam. Lekko mnie mdliło a dzisaj jakby ręka odjol

Oby zostalo już bez objawów.. u mnie niestety wracają Choc już bez wymiotow.
 
Dziewczyny słuchałam serduszka.. znalazlam I z lewej i na srodku. :o czy to może być echo ? Nigdy tak mi się nie zdarzyło.. Ale może też nie szukałam 2 miejscach ?
Nie mogę nigdzie znaleźć takiego info, bo w pl w 11 tyg wszyscy są już po usg.
Nie mam pojęcia. Ja mam jedno i nie mam echa wiec rzeczywiście chyba szansa na bliźniaki 🥰😜
 
reklama
Jak wstawisz filmik na you tubę to potem link znyoutuba wkleić tu.



Czy słychać u Cb w różnych miejscach ?
Popatrzysz prosze ? Ja słyszę ewidentnie w 2. I nie wiem czy może to być echo ? Różnica ok 10 cm między jednym A drugim znalezieniem



Rozumiem, ja nawet jakby mnie dzieci obudziły to na pewno nie byłabym pełną energii :D
Możesz iść na wizytę dla uspokojenia ?



Oby zostalo już bez objawów.. u mnie niestety wracają Choc już bez wymiotow.
Ja szukałam wszędzie za pierwszy razem jak nie wiedziałam gdzie może być i mam tylko w jednym miejscu tam gdzie pisałam po środku po lewo tylko wyrywa mi moja tętnice. Nagram potem filmik z moja tętnica i z dzidzia jak mi się uda i wrzucę :) to zobaczysz sobie 😜 ale ja obstawiam tak to na bliźniaki ❤️😜 a koedy wizyta w końcu w tym tyg czy następnym ?
 
Do góry