reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja jestem dopiero w 9 tygodniu . Z wizyty tak zadowolona mlody lekarz konkretny nie rozgaduje sie zbytnio jest tam jeszcze dwóch innych ginekologow tez dobre opinie . Co do prenatalnych dostane od niego skierowanie w 11 tygodniu do szpitala w którym bede rodzic ze wzgledu na wiek .
Napisałam priv ☺

Hej :) Po prawie 2 miesiącach czytania forum w końcu zebrałam się żeby się przywitać :D aktualnie 10t+5/11t+0, zdania są podzielone. To moja 3 ciąża, mam córkę z 11.2018, a w 05.2019 poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe. Mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie szło poprawnie :) Czytałam forum praktycznie od początku ale dopiero trochę odżywam po złym samopoczuciu i postanowiłam się odezwać ;)

Witaj:) fajnie,że dołączyłaś ☺


@Asia Kasia U mnie też jakby objawy ustępują,ale hcg nie rośnie juz tak szybko,wszystko zaczyna się stabilizować, więc może to dlatego,będziemy czuły się coraz lepiej :) ja dzisiaj 9+6 😃i coraz bliżej do bezpieczniejszego okresu dla ciąży
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was przerwała na kilka dni przyjmowanie luteiny, a potem wróciła do tego? Dałabym sobie reke uciąć, że mam jeszcze blister, a tu rano zaglądam i zonk... Mój gin dopiero w środę przyjmuje, a rodzinny dupek nie chce przepisać... Dodam, że nie mam plamień , miałam tylko trzydniowe na początku, gdzieś w 4 tygodniu, lekarz przepisał luteinę profilaktycznie. No i nie wiem, co zrobić :/
 
Hej dziewczyny, ja wlasnie szykuje sie na wizyte :) ciekawe czy bede miala usg czy tylko wypisze mi kwit albo i nie i do widzenia :)
Trzymam Kciuki by zrobił usg.

A ja wstałam o 5 rano pełna Energi nic mnie nie boli nie mdli mnie wysprzatalam już cały dom 🤷‍♀️ i teraz usiadlam i zdałam. Sobie sprawę że nie czuję się w ciąży.... Ja chyba oszaleje do wizyty.... Mam. Źle przeczucia ze historia się powtórzy

Moim zdanie wstawianie o 5 rano pełnym energii to już objaw :D chyba że przed ciąża wlasnie tak było u Cb :D
Nie martw się, będzie dobrze.

Przyszedl mi detektor tetna. I nie jestem pewna czy cos wylapalam. 2 razy pojawily sie takie wartosci jak na zdjeciu bo 130/140 to bylo wszedzie wiec pewnie moje. Raz skoczylo 180 po czym spadlo do 176 i nie wiem czy to nie byloby za wysokie jak na malca 🤔 spojrzcie na screeny. Nie wiedzialam jak wstawic nagranie 😂 150/160 kilka razy podłapało ale nie uchwycilam na nagraniu bo nie wlaczylam...dodam ze dzis 10+0 powiedzxie co o tym sadzicie

Nie wiem jak tu wstawić filmik, ja użyłam Youtube I tak przestalam filmik Ale jako prywatny do obejrzenia z linkiem. Spróbuj może tak.
Bo sumie wartości nic nie mówią.. mi pokazuje 140 a jest moje tętno.. także na to nie patrzę.
 
Trzymam Kciuki by zrobił usg.



Moim zdanie wstawianie o 5 rano pełnym energii to już objaw :D chyba że przed ciąża wlasnie tak było u Cb :D
Nie martw się, będzie dobrze.



Nie wiem jak tu wstawić filmik, ja użyłam Youtube I tak przestalam filmik Ale jako prywatny do obejrzenia z linkiem. Spróbuj może tak.
Bo sumie wartości nic nie mówią.. mi pokazuje 140 a jest moje tętno.. także na to nie patrzę.
Nie da sie za posrednictwem youtube...tylko facebook albo twitter 🤔😔 no ale powyzej 150 to chyba raczej nie bylo juz moje bo wylapalam urywkami kilka razy w tym samym miejscu..sama nie wiem bede probowac za kilka dni bo jest dosc wczesnie to nic dziwnego ze sie ciezko na dluzej doszukac
 
Dziewczyny, czy któraś z Was przerwała na kilka dni przyjmowanie luteiny, a potem wróciła do tego? Dałabym sobie reke uciąć, że mam jeszcze blister, a tu rano zaglądam i zonk... Mój gin dopiero w środę przyjmuje, a rodzinny dupek nie chce przepisać... Dodam, że nie mam plamień , miałam tylko trzydniowe na początku, gdzieś w 4 tygodniu, lekarz przepisał luteinę profilaktycznie. No i nie wiem, co zrobić :/
W którym jesteś tygodniu? I ile brałaś tej luteiny? Brałaś jeszcze jakiś progesteron?
 
Dziewczyny, czy któraś z Was przerwała na kilka dni przyjmowanie luteiny, a potem wróciła do tego? Dałabym sobie reke uciąć, że mam jeszcze blister, a tu rano zaglądam i zonk... Mój gin dopiero w środę przyjmuje, a rodzinny dupek nie chce przepisać... Dodam, że nie mam plamień , miałam tylko trzydniowe na początku, gdzieś w 4 tygodniu, lekarz przepisał luteinę profilaktycznie. No i nie wiem, co zrobić :/
A może jakas teleporada i e-recepta? Ja mam nawet opcje „czatu” i z tego tez receptę dostałam wiec warto spróbować.
Akurat luteiny nie biorę, wydaje się, ze jak profilaktycznie to powinno być spoko ale z drugiej strony jednak ten poziom spadnie. Myśle, ze dobrze byłoby jakby się jakiś lekarz wypowiedział.
 
Przyszedl mi detektor tetna. I nie jestem pewna czy cos wylapalam. 2 razy pojawily sie takie wartosci jak na zdjeciu bo 130/140 to bylo wszedzie wiec pewnie moje. Raz skoczylo 180 po czym spadlo do 176 i nie wiem czy to nie byloby za wysokie jak na malca 🤔 spojrzcie na screeny. Nie wiedzialam jak wstawic nagranie 😂 150/160 kilka razy podłapało ale nie uchwycilam na nagraniu bo nie wlaczylam...dodam ze dzis 10+0 powiedzxie co o tym sadzicie
Ja nasłuchuje odgłosy. Jak natrafiam na dzidzie to bije równomiernie serduszko nie da się tego pomylic z dźwiękiem żyły np naszej. Co do moich tętnic jakiś to na maxie miałam koło 90 swoje a jak już w tle słyszałam bicie serca i przybliżałam i czekałam to wzrastało ładnie i świeciło na zielono, że to dziecko. Z Twoich zdjęć ciężko mi coś odczytać bo jak np wzielam do góry sondę po znalezieniu dzidzi i wartość była 160 np to ona się chwilowo utrzymywała mimo iż sonda była w powietrzu. Wiec najlepiej jest jak nasłuchujesz dźwięku bicia serca. Ja dzidzie znalazłam i jest ciagle w tym samym miejscu pod pępkiem ale nisko na wysokości bioder gdzieś.
 
reklama
Do góry