reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Mialam dzis okropna noc, tak strasznie mnie glowa bolala i boli do tej pory, ale w nocy to bylo cos nie do wytrzymania. Wzielam Paracetamol i masc z mentolem, ale sie krecilam na lozku chyba dwie godziny, nie moglam sobie miejsca znalezc 😢😢😢 U nas wczoraj byla okropna pogoda, zimno i lalo, a dzis slonce swieci, mysle ze to przez ta zmiane pogody .

Do tego moja corka sobie wymyslila, ze zrobi camping w pokoju, rozlozyla sobie tipi i tam spala, tylko ze ubrala sobie koszulke do spania i zapomniala majtek, a ze sie wiercila, to co poszlam ja sprawdzic to koc lezal obok i spala z tylkiem na wierzchu 🤦🏻‍♀️ a jeszcze co chwile gada przez sen i to komicznie wygladalo 😂


Wlasnie zadziwia mnie to, ze tu w Barcelonie chyba 90% ludzi ma w domu psy, a w ogole ich nie slychac, ani przez sciany, ani na ulicy, tu psy w ogole nie szczekaja.

Mysle o tym, zeby kupic ten dedektor tetna plodu, taki
Zobacz załącznik 1120243

Milego dnia dziewczyny i witam nowe mamusie 😊
Współczuje bólu głowy :( ja powiem szczerze nie wiem co to ból ale moja mama jest strasznym migrenowcem i wierze ze ból jest nie do zniesienia :(
Córcia ekstra heheh kochana słodziak ❤️
Mi dziś ma przyjść detektor i jestem bardzo ciekawa czy będzie warty swych pieniędzy 😉
 
reklama
Ja mam w pracy pakiet premium w Enel-medzie ale prenatalne z testem Papp-a robię w przychodni przyszpitalnej bo szkoda mi wydawać ponad 520 zł. Musiałam tylko wydobyć skierowanie od lekarza i już w najbliższy poniedziałek mam wyznaczony termin wizyty. Zdziwiłam się co tak szybko ale pani w rejestracji stwierdziła, że mają zasadę, że to ich lekarz określa wiek ciąży, nie wierzą na słowo.

I jeszcze prytanie z prośbą o pomoc techniczną ... dziewczyny jak ustawić tu na forum, na dole pasek z wiekiem ciąży?
W sygnaturze ale mi coś nie chce wkleić :/ :(
 
Dziewczyny ja już po wizycie, jest jedna dzidzia, drugi pęcherzyk się wchłoną, nie ma po nim śladu. Gin mówił, że przez to prawdopodobnie to plamienie miałam,ale pewny nie jest.
Ogólnie nie jestem zadowolona z wizyty,słaby sprzęt, na ktorym widzialam tylko rozmytą plamę, nie dostałam zdjęcia:( ,dzidziuś ma 2,4 cm i odpowiada wg usg terminowi z miesiączki.Na nastepną wizytę usg zaprosił mnie u w a g a: w 18 tyg ciąży😆 modlę się,żeby ta kwarantanna w Pl się skończyła,żebym mogła w 12 tyg pojechać do Polski na normalne badania do normalnego lekarza z normalnym sprzętem.
 
W ogole myslalam ze przytylam bo patrze w lustro i mam brzuszek. Poszlam sie zwazyc ale waga dokladnie ta sama.nie wiem czy to mozliwe zeby w 9+4 juz cos wyskoczylo? No ale skad ten brzuszek 😂
 
L
Dziewczyny ja już po wizycie, jest jedna dzidzia, drugi pęcherzyk się wchłoną, nie ma po nim śladu. Gin mówił, że przez to prawdopodobnie to plamienie miałam,ale pewny nie jest.
Ogólnie nie jestem zadowolona z wizyty,słaby sprzęt, na ktorym widzialam tylko rozmytą plamę, nie dostałam zdjęcia:( ,dzidziuś ma 2,4 cm i odpowiada wg usg terminowi z miesiączki.Na nastepną wizytę usg zaprosił mnie u w a g a: w 18 tyg ciąży[emoji38] modlę się,żeby ta kwarantanna w Pl się skończyła,żebym mogła w 12 tyg pojechać do Polski na normalne badania do normalnego lekarza z normalnym sprzętem.
Ja też nie dostałam zdjęcia ale Pani doktor zostawiła mi obraz na monitorze żebym mogła cyknac fotkę [emoji846]
U mnie też zamazane ale to niestety przez tkankę tłuszczową.

[emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Ja dzisiaj nie mam na nic sił. Siedzę w pracy przy biurku i nawet nie chce mi sie wstać po jakąś herbatę. Mam nadzieję, ze sikać tez długo nie będę musiała, żeby nie wstawać 😂 chcialabym już wrócić i sie położyć.
 
reklama
Mialam dzis okropna noc, tak strasznie mnie glowa bolala i boli do tej pory, ale w nocy to bylo cos nie do wytrzymania. Wzielam Paracetamol i masc z mentolem, ale sie krecilam na lozku chyba dwie godziny, nie moglam sobie miejsca znalezc 😢😢😢 U nas wczoraj byla okropna pogoda, zimno i lalo, a dzis slonce swieci, mysle ze to przez ta zmiane pogody .

Do tego moja corka sobie wymyslila, ze zrobi camping w pokoju, rozlozyla sobie tipi i tam spala, tylko ze ubrala sobie koszulke do spania i zapomniala majtek, a ze sie wiercila, to co poszlam ja sprawdzic to koc lezal obok i spala z tylkiem na wierzchu 🤦🏻‍♀️ a jeszcze co chwile gada przez sen i to komicznie wygladalo 😂


Wlasnie zadziwia mnie to, ze tu w Barcelonie chyba 90% ludzi ma w domu psy, a w ogole ich nie slychac, ani przez sciany, ani na ulicy, tu psy w ogole nie szczekaja.

Mysle o tym, zeby kupic ten dedektor tetna plodu, taki
Zobacz załącznik 1120243

Milego dnia dziewczyny i witam nowe mamusie 😊

Dokładnie taki mam. Ja za 17f na Ebay kupilam..ale jak przyszedł to kapelam się że chiński.
 
Do góry